| Merknaam: | XinYanForever |
| Modelnummer: | XY155 |
| MOQ: | 1000 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 10000000000 eenheid/per dag |
| Productnaam | Eenmalig gegolfd dubbelwandig geïsoleerd papieren kopje |
| Materiaal | basispapier van levensmiddelenkwaliteit + golflaag + PE-coating |
| Stijl | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Capaciteitsbereik | 8oz / 10oz / 12oz / 16oz / 20oz etc. |
| Toepassingsscenario's | Koffie, melk thee, warme dranken, koude dranken, kantoor, winkels |
| Temperatuurbereik | -20 °C ~ 100 °C |
| Isolatie eigenschap | Doppelwandige golfgrootte luchtlaagisolatie, gemakkelijk vast te houden |
| Druktechniek | Offsetdrukken / Flexografische drukken / Kleur aanpassing Pantone |
| Aanpassingsdienst | LOGO's, logo's, logo's en logo's |
| Accessoires | Matching lekvrije deksels (optioneel, met drinkgat/strohot) |
| MOQ (Minimum Order Quantity) | 10, 000 stuks |