| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY032 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Σήμερα, στην εποχή της αναβάθμισης της κατανάλωσης επιδόρπων, η παρουσίαση ενός φλιτζάνου παγωτού συχνά καθορίζει την πρώτη εντύπωση του πελάτη.Χάρτινο φλιτζάνι για παγωτό με θήκη, με τρία κεντρικά σημεία πώλησης "αδιάβροχης σφραγίδας, εξατομικευμένης εκτύπωσης και βιοδιασπώμενου υλικού", παρέχει μια λύση συσκευασίας από ένα σταθμό για καταστήματα επιδόρπων, παγωτατζήδες,καφέ και άλλα εμπορικά σενάρια.
Ποιο είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα των παραδοσιακών παγωταποτηριών; Χαλαρά καπάκια, διαρροές, κολλώδη χέρια.Το λιωμένο υγρό διαρρέει μέσα από το κενό του καπακιού πριν φτάσουν μακριά.Αυτό το χαρτιάτικο φλιτζάνι λύνει εντελώς αυτή την αμηχανία μέσω της διατροφής.διπλή διαρροή.
Το καπάκι υιοθετείενσωματωμένη δομή snap-fitΟι εργαστηριακές δοκιμές δεν έδειξαν διαρροή υγρού μετά από 30 δευτερόλεπτα αντιστροφικού κουνήματος.Είτε οι πελάτες το κρατούν κατά την αγορά είτε κατά τη διάρκεια της αδιέξοδης παράδοσης, το περιεχόμενο φτάνει με ασφάλεια.
Η γωνία του φλιτζάνου διαθέτειΔιάδρομος κατά της υπερχείλισηςΌταν το παγωτό αρχίζει να λιώνει, το υγρό κατευθύνεται στο κανάλι για προσωρινή αποθήκευση, αποτρέποντας την άμεση υπερχείλιση.Αποφεύγοντας την αμηχανία του να λιώνει το χάλι..
Με την αυξανόμενη περιβαλλοντική ευαισθητοποίηση, περισσότεροι καταναλωτές είναι πρόθυμοι να πληρώσουν για βιώσιμα προϊόντα.πλήρως βιοδιασπώμενο σύστημα υλικών, με τόσο το σώμα του φλιτζάνου όσο και το καπάκι εντελώς αποδομήσιμα, επιτρέποντας στο κατάστημά σας να μεταφέρει φροντίδα για τον πλανήτη ενώ παράγει νόστιμα.
Το σώμα του φλιτζάνου χρησιμοποιεί320g πιστοποιημένο από την FSC πρωτογενές χαρτί πολτού ξύλουΤο ίδιο το χαρτί είναι βιοαποδομητέο υλικό, εντελώς αποσυναρμολογήσιμο σε συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης με επαγγελματική τεχνολογία αποδόμησης.άνετο να κρατήσει χωρίς να καίει τα χέρια, και δεν θα παραμορφωθεί όταν ψυγίζεται ∙ εξισορροπώντας την προστασία του περιβάλλοντος και την πρακτικότητα.
![]()
Το καπάκι είναι απόυλικό βιολογικής βάσης PLA (πολυλακτικό οξύ) διατροφικής ποιότηταςΜετά τη χρήση αποσυντίθεται πλήρως σε νερό και διοξείδιο του άνθρακα υπό συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης.με μηδενική περιβαλλοντική επιβάρυνσηΗ υψηλή διαφάνεια παρέχει εξαιρετική απεικόνιση του προϊόντος, ταιριάζοντας τέλεια με το βιοαποδομητέο σώμα του φλιτζάνου για ένα πλήρως αποδομητέο διάλυμα.
Χρήση εξωτερικών σχεδίωνπεριβαλλοντικά φιλικό μελάνι με βάση το νερό, χωρίς υπολείμματα βαρέων μετάλλων, χωρίς πικρές μυρωδιές, εκπομπές VOCs κοντά στο μηδέν, προστατεύοντας κάθε στενή επαφή με τα χείλη.
Όλα τα υλικά χαρτιού προέρχονται από βιώσιμα δάση, με την χρήση κάθε δέντρου ανιχνεύσιμη, εξασφαλίζοντας την περιβαλλοντική ιχνηλασιμότητα από την πηγή.
![]()
Στην ανταγωνιστική αγορά των επιδόρπων, η αναγνώριση της μάρκας είναι το κλειδί για τη διατήρηση των πελατών.Πλήρης εξειδικευμένη εκτύπωση, κάνοντας κάθε φλιτζάνι παγωτού την κινητή πινακίδα σας.
Εκτύπωση πλήρους κάλυψης 360 μοιρών στο σώμα του φλιτζάνου, μέγιστο ύψος εκτύπωσης έως 8 cm, παρέχοντας άφθονο χώρο για δημιουργικότητα της μάρκας.
Εκτύπωση Offset: Υψηλή κορεσμό χρώματος, κατάλληλη για μεγάλες παραγγελίες, προφανές πλεονέκτημα κόστους
Ψηφιακή εκτύπωση: Χαμηλή ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας, χωρίς χρέωση για τα σχέδια, κατάλληλη για μικρές παρτίδες με πολλαπλά σχέδια
Επεξεργασία με θερμή σφραγίδα (Χρυσό/Ασημένιο): Εν μέρει διακοσμητική, βελτιωτική υφή, κατάλληλη για υψηλής ποιότητας προσαρμογή
ΠαρέχουμεΔωρεάν υπηρεσία ελέγχου δοκιμής σχεδιασμούΜια επαγγελματική ομάδα γραφικού σχεδιασμού μπορεί να σας βοηθήσει στην βελτιστοποίηση των αρχείων εκτύπωσης για να διασφαλίσει την τέλεια παρουσίαση του τελικού προϊόντος.
Για την κάλυψη των αναγκών συσκευασίας για τις διάφορες κατηγορίες επιδόρπων, αυτό το ποτήρι χαρτιού προσφέρει τρεις προδιαγραφές χωρητικότητας:
| Δυναμικότητα | Διάμετρος περιφέρειας | Υψόμετρο του φλιτζάνου | Κατάλληλα προϊόντα |
|---|---|---|---|
| 4 ουγκιές | 70 χιλιοστά | 50 χιλιοστά | Παιδικά παγωτά, δείγματα, φλιτζάνια |
| 8 ουγκιές | 80 χιλιοστά | 70 χιλιοστά | Τυποποιημένο παγωτό, πουτίγκα, γιαούρτι |
| 12 ουγκιές | 90 χιλιοστά | 95 χιλιοστά | Παγωτό διπλής κουταλιάς, μιλκσέικ, μπολ με σμούθι |
Άλλα ειδικά μεγέθη διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Τα σενάρια εφαρμογής για αυτό το καπάκι παγωτού χαρτιού με το κάλυμμα επεκτείνονται πολύ πέρα από το ίδιο το παγωτό:
Οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν παγωτό εν κινήσει με τα καπάκια ανοιχτά, υγιεινά και βολικά.Η εξατομικευμένη εκτύπωση φλιτζανιών επιτρέπει στο LOGO του εμπορικού σας σήματος να εισέρχεται σε χιλιάδες σπίτια με κάθε φλιτζάνι παγωτού.
Κατά τη διάρκεια της παράδοσης, τα χτυπήματα και οι κραδασμοί είναι οι κύριες αιτίες διαρροής.Το πλήρως βιοδιασπώμενο υλικό είναι ένα πόντο μπόνους για τις βαθμολογίες "πράσινος έμπορος" στις πλατφόρμες παράδοσης.
Ένα αμερικάνικο με μίνι παγωτό είναι ένα μπεστ σέλερ σε πολλά καφέ.επίσης κατάλληλο για σταθμούς αυτοεξυπηρέτησης.
Τα μεγέθη 8oz και 12oz είναι ιδανικά για ελληνικό γιαούρτι, μπολ ακάι, φλιτζάνια βρώμης και άλλα υγιεινά ελαφρά γεύματα.
Τα μικρά επιδόρπια στα τραπέζια μπουφέ, που διανέμονται σε χαρτοπόλικα με κάλυμμα, είναι υγιεινά και εύκολο να ληφθούν.
Το βιοαποικοδομητικό υλικό δίνει στους γονείς γαλήνη, τα προσαρμοσμένα σχέδια από καρτούν είναι πολύ δημοφιλή.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χάρτινο φλιτζάνι για παγωτό με θήκη |
| Επιλογές χωρητικότητας | 4oz / 8oz / 12oz διαθέσιμα |
| Διάμετρος περιφέρειας | 4oz: 70mm / 8oz: 80mm / 12oz: 90mm |
| Υψόμετρο του φλιτζάνου | 4oz: 50mm / 8oz: 70mm / 12oz: 95mm |
| Υλικό σώματος κύπελλου | 320g FSC πιστοποιημένο βιοδιασπώμενο λευκό χαρτόνι τροφίμων |
| Υλικό κάλυψης | Βιοδιασπώμενο διαφανές κάλυμμα PLA τροφίμων |
| Διαδικασίες Τύπου | Εκτύπωση Offset / Ψηφιακή εκτύπωση / Ζεστή τυποποίηση Χρυσού/Ασημιού |
| Περιοχή εκτύπωσης | Πλήρη κάλυψη 360 μοιρών, μέγιστο ύψος 80 mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -10°C έως 90°C |
| Απόδοση σφράγισης | Καμία διαρροή μετά από 30 δευτερόλεπτα αναστροφής |
| Χαρακτηριστικό υποβάθμισης | Πλήρως αποδομήσιμα υπό συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης |
| Ποσότητα συσκευασίας | 4oz: 100 πακέτα / 8oz: 100 πακέτα / 12oz: 50 πακέτα / πακέτο |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Παγωτό, Γιαούρτι, Πουτίνγκ, Σμιούτι, Σνακ |
| Προσαρμογή MOQ | Εκτύπωση Offset 10000 σετ ελάχιστο / Ψηφιακή εκτύπωση 1000 σετ ελάχιστο |
| Παράδειγμα υπηρεσίας | Στοιχεία διαθέσιμα για υπάρχοντα στυλ, παρασκευασμένα δείγματα 10-15 ημέρες |
| Χρόνος παράδοσης | Αποθέματα 48 ώρες / Τάγμα 20-25 ημέρες |
Με αμέτρητες μπιφτέκια για παγωτό στην αγορά, γιατί να δώσετε προτεραιότητα σε αυτό;
Καταλαβαίνουμε πολύ καλά ότι για τα παγωτατζήρια και τις εταιρείες παράδοσης, η διαρροή είναι το μεγαλύτερο πονηρό σημείο μετά την πώληση.Η ενσωματωμένη δομή σφράγισης αυτού του χαρτιού κύπελλου έχει επαληθευτεί μέσω χιλιάδων δοκιμών ∙ δεν υπάρχει διαρροή όταν αναστρέφεται και κλονίζεται, δίνοντας τόσο σε εσάς όσο και στους πελάτες γαλήνη.
Με την αναβάθμιση των απαγορεύσεων των πλαστικών σε διάφορες περιοχές και την αυξανόμενη περιβαλλοντική ευαισθητοποίηση των καταναλωτών, οι βιοδιασπώμενες συσκευασίες έχουν γίνει πρότυπο για τα καταστήματα επιδόρπων.Τόσο το σώμα του φλιτζάνου όσο και το καπάκι αυτού του προϊόντος είναι βιοδιασπώμενα., επιτρέποντας στο κατάστημά σας να ανταποκρίνεται εύκολα στις περιβαλλοντικές απαιτήσεις και να κερδίζει πράσινη φήμη.
Είτε είστε μια μάρκα αλυσίδας που χρειάζεται ενοποιημένη εικόνα ή ένα ανεξάρτητο κατάστημα που θέλει εξατομικευμένη έκφραση, παρέχουμε ταιριαστές λύσεις προσαρμογής.Από την ψηφιακή εκτύπωση για δοκιμές μικρών παρτίδων έως την οφσετ εκτύπωση για μεγάλες εκδόσεις, ευέλικτη ανταπόκριση στις ανάγκες σε διάφορα στάδια.
Ειδικευόμαστε στην περιβαλλοντικά φιλική συσκευασία τροφίμων, ελέγχοντας αυστηρά κάθε βήμα από την προμήθεια χαρτιού μέχρι την επεξεργασία της εκτύπωσης, από την αποθήκευση και τη εφοδιαστική μέχρι την υποστήριξη μετά την πώληση.Κάθε παρτίδα υποβάλλεται σε τρεις ελέγχους ποιότητας πριν από την αποστολή, εξασφαλίζοντας σταθερή ποιότητα.
Όταν οι πελάτες ανοίγουν την πόρτα του καταστήματός σας και παραγγέλνουν ένα παγωτό, δεν περιμένουν μόνο την νόστιμη γεύση αλλά και μια ευχάριστη εμπειρία.Χάρτινο φλιτζάνι για παγωτό με θήκηΘέλει να είναι ο πιστός φύλακας αυτής της εμπειρίας.
Προστατεύει κάθε φορτίο με αδιάβροχη σφραγίδα, ανταποκρίνεται σε κάθε φροντίδα για τον πλανήτη μας με πλήρως βιοδιασπώμενα υλικά, και μεταφέρει την μοναδική ιστορία κάθε μάρκας με εξατομικευμένη εκτύπωση.Ας είναι το παγωτό σας όχι μόνο νόστιμο., αλλά και πιο όμορφη, πιο πωλητική και πιο φιλική προς το περιβάλλον.