| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY045 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Στη σημερινή ολοένα και πιο ανταγωνιστική αγορά κατεψυγμένων επιδορπίων, ένα χάρτινο μπολ που συνδυάζει περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά με πρακτική απόδοση λειτουργεί όχι μόνο ως δοχείο για τα προϊόντα σας, αλλά και ως γέφυρα που συνδέει την επωνυμία σας με τους καταναλωτές σε συναισθηματικό επίπεδο. Παρουσιάζουμε με περηφάνια τη νέα μας σειρά από οικολογικά αδιάβροχα χάρτινα μπολ με προσαρμοσμένη εκτύπωση, ειδικά σχεδιασμένα για παγωτό και διάφορα κατεψυγμένα επιδόρπια, επιτρέποντας στην επωνυμία σας να κερδίσει εύνοια μέσω της προσοχής στη λεπτομέρεια.
Αυτά τα προϊόντα είναι κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας παρθένο χάρτινο πολτό ποιότητας τροφίμων, χρησιμοποιώντας οικολογική αδιάβροχη τεχνολογία για τη δημιουργία ενός αποτελεσματικού στρώματος φραγμού τόσο στους εσωτερικούς όσο και στους εξωτερικούς τοίχους. Είτε περιέχουν κρεμώδες gelato, πολυεπίπεδα sundaes, είτε κατεψυγμένο γιαούρτι με σάλτσα φρούτων, αυτά τα μπολ παραμένουν σταθερά χωρίς να στάζουν ή να μαλακώνουν. Εργαστηριακές δοκιμές δείχνουν εξαιρετική απόδοση κατά την παρατεταμένη αποθήκευση στους -25°C, με τα μπολ να διατηρούν το σχήμα τους χωρίς παραμόρφωση. Όταν περιέχουν λιωμένα κατεψυγμένα επιδόρπια, παρουσιάζουν μηδενική διαρροή για 72 ώρες, εξαλείφοντας πλήρως τα κοινά προβλήματα απορρόφησης υγρασίας και παραμόρφωσης που παρατηρούνται στα παραδοσιακά χάρτινα μπολ.
Κατανοούμε ότι η περιβαλλοντική ευθύνη είναι ένα μακροπρόθεσμο ανταγωνιστικό πλεονέκτημα μιας επωνυμίας. Τα προϊόντα μας χρησιμοποιούν βιοδιασπώμενα συστήματα υλικών που αποσυντίθενται πλήρως υπό συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης, μειώνοντας αποτελεσματικά τις περιβαλλοντικές επιπτώσεις. Διατίθενται πρώτες ύλες πιστοποιημένες κατά FSC, εφαρμόζοντας αρχές βιώσιμης ανάπτυξης από την πηγή και βοηθώντας την επωνυμία σας να κερδίσει την εμπιστοσύνη των περιβαλλοντικά ευαισθητοποιημένων καταναλωτών.
Η ορατότητα της επωνυμίας είναι το κλειδί για την αξία του προϊόντος. Προσφέρουμε υπηρεσίες εκτύπωσης πλήρους χρώματος με προσαρμοσμένη εκτύπωση χρησιμοποιώντας οικολογικά μελάνια νερού, παρέχοντας ευκρινή, καθαρά σχέδια με ζωντανά, μακράς διάρκειας χρώματα. Η ταυτότητα της επωνυμίας σας και τα δημιουργικά σας σχέδια μπορούν να παρουσιαστούν όμορφα σε κάθε χάρτινο μπολ, μετατρέποντας κάθε επιδόρπιο σε μια κινητή διαφήμιση επωνυμίας που ξεχωρίζει ανάμεσα στους ανταγωνιστές.
Από την προμήθεια πρώτων υλών έως την παράδοση του τελικού προϊόντος, διατηρούμε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο. Τα προϊόντα μας πληρούν τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων των πιστοποιήσεων FDA και ΕΕ, δεν περιέχουν φθορίζοντες παράγοντες, βαρέα μέταλλα ή άλλες επιβλαβείς ουσίες, διασφαλίζοντας την υγεία των καταναλωτών με επαγγελματικά πρότυπα.
| Γενικές Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Παρθένος χάρτινος πολτός ποιότητας τροφίμων + Οικολογική αδιάβροχη επίστρωση |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -25°C ~ 100°C |
| Διαθέσιμα Μεγέθη | 4oz 8oz 12oz 16oz 20oz 24oz 32oz 48oz |
| Διάμετρος Χείλους | 90mm - 150mm (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος) |
| Διαδικασία Εκτύπωσης | Φλεξογραφική / Offset / Spot Color |
| Τύπος Μελανιού | Οικολογικά μελάνια νερού |
| Υποστήριξη Σχεδιασμού | Δωρεάν σχέδια die-line / Δωρεάν 3D αποδόσεις |
| Χρόνος Δειγματοληψίας | Ψηφιακά δείγματα 3 ημέρες / Δείγματα παραγωγής 7 ημέρες |
| Συσκευασία | 50 τεμ/πακέτο 100 τεμ/πακέτο 1000 τεμ/χαρτοκιβώτιο |
| Συνθήκες Αποθήκευσης | Δροσερό ξηρό μέρος |
| Πιστοποιήσεις | FDA / EU / LFGB / OK Compost / FSC |
| Αξεσουάρ | Επίπεδα καπάκια / Θολωτά καπάκια / Ταινίες σφράγισης / Θερμικά μανίκια / Ξύλινα κουτάλια |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 10000 τεμάχια |
![]()
Ομάδα Έρευνας και Ανάπτυξης
Το εσωτερικό προσωπικό έρευνας και ανάπτυξης είναι εξοπλισμένο με επαγγελματικό εξοπλισμό, ικανό να προσαρμόζει φόρμουλες υλικών με βάση τα χαρακτηριστικά του προϊόντος για να παρέχει στοχευμένες λύσεις για διαφορετικές κατηγορίες.
Παραγωγική Ικανότητα
Το εργοστάσιό μας καλύπτει 3.000 τετραγωνικά μέτρα με σταθερές πλήρως αυτοματοποιημένες γραμμές παραγωγής που επιτυγχάνουν ημερήσια παραγωγή 500.000 μονάδων, διασφαλίζοντας έγκαιρη παράδοση παραγγελιών.
![]()
Σύστημα Ποιοτικού Ελέγχου
Τετραπλή επιθεώρηση ποιότητας: εισερχόμενη επιθεώρηση, επιθεώρηση κατά τη διαδικασία, επιθεώρηση τελικού προϊόντος και εξερχόμενη επιθεώρηση. Κάθε παρτίδα λαμβάνεται δείγμα και διατηρείται για ιχνηλασιμότητα.
Υπηρεσία Προσαρμογής
Από τη δειγματοληψία σχεδιασμού έως τη μαζική παραγωγή, εξειδικευμένο προσωπικό παρακολουθεί κάθε βήμα. Η ομάδα σχεδιασμού προσφέρει δωρεάν βελτιστοποίηση αρχείων, ελέγχοντας τη χρωματική διαφορά και τις λεπτομέρειες εκτύπωσης.
Υποστήριξη Μετά την Πώληση
Η εξυπηρέτηση πελατών ανταποκρίνεται άμεσα, τα ζητήματα ποιότητας αντιμετωπίζονται υπεύθυνα, παρέχεται βοήθεια για ζημιές κατά τη μεταφορά και γίνονται τακτικές παρακολουθήσεις για να κατανοήσουμε την εμπειρία σας.
Η επιλογή των οικολογικών αδιάβροχων χάρτινων μπολ μας με προσαρμοσμένη εκτύπωση σημαίνει επιλογή όχι μόνο αξιόπιστης συσκευασίας, αλλά και ενσωμάτωση αρχών βιώσιμης ανάπτυξης στην επωνυμία σας. Αφήστε κάθε κατεψυγμένο επιδόρπιο να γίνει ένα αξέχαστο σήμα επωνυμίας στις καρδιές των πελατών σας. Επικοινωνήστε μαζί μας σήμερα για να ζητήσετε δείγματα και να βιώσετε επαγγελματική εξυπηρέτηση.