| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | xy046 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Έναχρονη συσκευή χάρτινης κατσαρόλας με διπλή επικάλυψη PE για παγωτό και εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου
Εισαγωγή του προϊόντος
Στην εποχή των φιλικών προς το περιβάλλον απορριπτέων σκευασμάτων,ένα χαρτονόμισμα που ανταποκρίνεται στις αυστηρές απαιτήσεις χρήσης ενώ παράλληλα παρουσιάζει την προσωπικότητα της μάρκας έχει γίνει ένα βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημα για τις επιχειρήσεις γλυκών παγωτούΜε περηφάνια παρουσιάζουμε το νέο μας απορρίψιμο, φιλικό προς το περιβάλλον, χαρτόπιτο με διπλή επίστρωση PE, ειδικά σχεδιασμένο για παγωτό και κρύα επιδόρπια.με πλήρη έγχρωμη εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου για να εμπνέει κάθε μερίδα με τόσο πρακτική αξία όσο και ελκυστική επωνυμία.
Τα προϊόντα αυτά είναι κατασκευασμένα από παρθένο χαρτί τροφίμων, με εσωτερικά και εξωτερικά τοιχώματα ενισχυμένα με διπλή στρώση PE επίστρωσης.που σχηματίζουν πυκνό φράγμα νερού και πετρελαίουΟι εργαστηριακές δοκιμές αποδεικνύουν εξαιρετικές επιδόσεις κατά την παρατεταμένη αποθήκευση σε θερμοκρασία -25 °C, με τα μπολ να διατηρούν το σχήμα τους χωρίς να μαλακώνονται.Δείχνουν μηδενική διαρροή για 72 ώρες., λύνοντας πλήρως τα κοινά προβλήματα της βιομηχανίας της διαρροής και της αποστρωμάτωσης που υπάρχουν στα παραδοσιακά μονοστρωμμένα δοχεία χαρτιού.
Η διπλή επικάλυψη PE χρησιμοποιεί υλικά διατροφικής ποιότητας, σε συνδυασμό με βιοδιασπώμενο υπόστρωμα χαρτοπολτού,να επιτευχθεί πλήρης αποσύνθεση υπό συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης. διαθέσιμες πρώτες ύλες με πιστοποίηση FSC, που εφαρμόζουν τις αρχές της αειφόρου ανάπτυξης από την πηγή,διασφάλιση ότι οι συσκευασίες της μάρκας σας αντέχουν σε περιβαλλοντικό έλεγχο και κερδίζουν αναγνώριση από τους πράσινους καταναλωτές.
Προσφέρουμε υπηρεσίες πλήρους χρώματος εξατομικευμένης εκτύπωσης χρησιμοποιώντας φιλικά προς το περιβάλλον μελάνες με βάση το νερό, παρέχοντας καθαρά μοτίβα με ζωντανά, μακροχρόνια χρώματα.Είτε λογότυπα μάρκας, χαρακτήρες IP, ή διαφημιστικά μηνύματα, μπορούν να παρουσιαστούν όμορφα σε κάθε χαρτόπιτο,μετατρέποντας κάθε παγωτό που σερβίρεται σε διαφήμιση κινητής μάρκας που ξεχωρίζει μεταξύ των ανταγωνιστών.
Από την προμήθεια πρώτων υλών μέχρι την παράδοση των τελικών προϊόντων, εφαρμόζουμε ολοκληρωμένο έλεγχο ποιότητας.που δεν περιέχουν φθοριστικά παράγοντες, βαρέων μετάλλων ή άλλων επιβλαβών ουσιών, προστατεύοντας την υγεία των καταναλωτών μέσω αυστηρού ελέγχου ποιότητας.
Βασικά Σημεία
Η εσωτερική και εξωτερική διπλή στρώση PE επιχρίστωση παρέχει 50% βελτιωμένη απόδοση απόρριψης διαρροών σε σύγκριση με την ενιαία επιχρίστωση.διασφάλιση πλήρους απόδοσης απόλυσης διαρροών ακόμη και με λιώσιμο παγωτό.
Η φόρμουλα του υλικού έχει βελτιστοποιηθεί για κατεψυγμένα επιδόρπια, αντέχει σε εξαιρετικά χαμηλές θερμοκρασίες μέχρι -25°C. Δεν απορροφά υγρασία ούτε μαλακώνει ακόμη και μετά από παρατεταμένη κατάψυξη.διατηρώντας την εξαίσια εμφάνιση κάθε μερίδας.
Η επικάλυψη PE διατροφικής ποιότητας σε συνδυασμό με βιοδιασπώμενο χαρτοπολτό επιτυγχάνει πλήρη αποσύνθεση υπό συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης.καθιστώντας την περιβαλλοντική ευθύνη πλεονέκτημα της μάρκας.
Είναι φτιαγμένο από πρωτοφανές χαρτί υψηλής ποιότητας, πιστοποιημένο από διεθνή πρότυπα, όπως το FDA, την ΕΕ και το LFGB.προστασία της υγείας μέσω επαγγελματικών προτύπων.
Η επαγγελματική ομάδα σχεδιασμού προσφέρει δωρεάν βελτιστοποίηση αρχείων, εξασφαλίζοντας τα αποτελέσματα εκτύπωσης να παρουσιάζουν με ακρίβεια την εικόνα της μάρκας σας.
Διατίθεται σε μεγέθη 4oz, 8oz, 12oz, 16oz, 20oz, 24oz, 32oz, και 48oz, από μικρές μερίδες δείγματος σε οικογενειακά πακέτα, καλύπτοντας όλες τις ανάγκες σεναρίου.
| Γενικές προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Πρωτότυπη χαρτοπλαστική τροφίμων + διπλής όψης PE επίστρωση |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -25°C ~ 100°C |
| Διαθέσιμα μεγέθη | 4oz 8oz 12oz 16oz 20oz 24oz 32oz 48oz |
| Βάρος της επικάλυψης | 15-25gm (προσαρμόσιμο) |
| Διάμετρος περιφέρειας | 90 mm - 150 mm (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος) |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Φλεξογραφία / Αντιστροφή / Χρώμα σημείων |
| Τύπος μελάνης | Περιβαλλοντικά φιλικά μελάνια υδατικής βάσης |
| Υποστήριξη σχεδιασμού | Δωρεάν γραμμικά σχέδια / Δωρεάν 3D απεικονίσεις |
| Χρόνος δειγματοληψίας | Ψηφιακά δείγματα 3 ημέρες / δείγματα παραγωγής 7 ημέρες |
| Συσκευή | 50 τεμάχια/συσκευή 100 τεμάχια/συσκευή 1000 τεμάχια/κουτί |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Ψυχρό ξηρό μέρος |
| Πιστοποιητικά | FDA / EU / LFGB / OK Φυτοποιητικό / FSC |
| Συσκευές | Πλακά καπάκια / Καπάκια θόλων / Σφραγιστικές ταινίες / Θερμικά μανίκια / Ξύλινα κουτάλια |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10000 κομμάτια |
Σενάρια εφαρμογής
Από τα μπολ με ένα κουτάλι μέχρι τις οικογενειακές συσκευασίες, η διπλή επικάλυψη PE εξασφαλίζει την ανθεκτικότητα σε διαρροές και χαμηλές θερμοκρασίες για σταθερή ποιότητα.Η εξατομικευμένη εκτύπωση βοηθά το εμπορικό σας σήμα να ξεχωρίσει από τα πολλά καταστήματα γλυκών.
Το ελληνικό γιαούρτι, το φρούτο γιαούρτι, τα μπολ γιαούρτι με διπλή επικάλυψη, η ανθεκτική σε διαρροές απόδοση χειρίζεται προϊόντα υψηλής υγρασίας ενώ τα οικολογικά φιλικά υλικά ευθυγραμμίζονται με την υγιεινή τοποθέτηση ελαφρών γευμάτων.
Τα σάλτσες Sundae, τα σάλτσες mousse, τα φλιτζάνια φρούτων συμπληρώνουν τις πωλήσεις ποτών για να επεκτείνουν την προσφορά προϊόντων και να αυξήσουν τη μέση αξία των παραγγελιών.
Το Tiramisu, οι κούπες με ψίχουλα μπισκότων, οι κούπες με φρέσκα φρούτα ∆ύο επιφάνειες PE χειρίζονται ημιρευστά επιδόρπια ενώ οι διαφανείς σχεδιασμοί καπάκις παρουσιάζουν ελκυστική παρουσίαση του προϊόντος.
Οι σαλάτες, τα κρύα νουντλς, τα πιάτα με τα σνακ εξασφαλίζουν ότι δεν υπάρχει διαρροή κατά τη διάρκεια της παράδοσης, μειώνοντας τις καταγγελίες και αυξάνοντας τα ποσοστά επαναγοράς.
Τα τραπέζια για επιδόρπια και τα μπαρ σαλάτας με εξατομικευμένη εκτύπωση που ταιριάζει με το στυλ του ξενοδοχείου αυξάνουν την ποιότητα των λεπτομερειών της εστιατορικής εμπειρίας.
Προπαρασκευασμένα έτοιμα για κατανάλωση επιδόρπια και φλιτζάνια με φρούτα ̇ ο ενιαίος οπτικός σχεδιασμός ενισχύει την αναγνώριση της μάρκας στο σημείο πώλησης.
Σχετικά με εμάς
Το εσωτερικό προσωπικό έρευνας και ανάπτυξης είναι εξοπλισμένο με μηχανήματα δοκιμής υλικών, θάλαμους σταθερής θερμοκρασίας και υγρασίας και άλλο επαγγελματικό εξοπλισμό.ικανή να προσαρμόζει τους τύπους υλικών με βάση τα χαρακτηριστικά του προϊόντος για να παρέχει στοχευμένες λύσεις για διαφορετικές κατηγορίες.
Το εργοστάσιό μας καλύπτει 3.000 τετραγωνικά μέτρα με σταθερές πλήρως αυτοματοποιημένες γραμμές παραγωγής που επιτυγχάνουν ημερήσια παραγωγή 500.000 μονάδων, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη παράδοση παραγγελιών χωρίς έλλειψη κατά τις εποχές αιχμής.
Τέσσερα επίπεδα επιθεώρησης ποιότητας: εισερχόμενη επιθεώρηση, επιθεώρηση κατά τη διαδικασία, επιθεώρηση τελικού προϊόντος και εξερχόμενη επιθεώρηση.Κάθε παρτίδα λαμβάνει δείγματα και διατηρείται για 6 μήνες με ανιχνεύσιμα αρχεία ποιότητας., δίνοντάς σας αυτοπεποίθηση στην αγορά.
Από το σχέδιο δειγματοληψίας μέχρι την μαζική παραγωγή, το προσωπικό μας παρακολουθεί κάθε βήμα.αυστηρός έλεγχος της διαφοράς χρωμάτων και των λεπτομερειών εκτύπωσης για να εξασφαλιστεί η τέλεια παρουσίαση του τελικού προϊόντος.
Η εξυπηρέτηση πελατών ανταποκρίνεται άμεσα, τα ζητήματα ποιότητας αντιμετωπίζονται υπεύθυνα και παρέχεται υποστήριξη υλικών ζημιών.Υπηρετώντας κάθε πελάτη με αφοσίωση..
Επιλέγοντας την απορρίψιμη φιλική προς το περιβάλλον κούπα από χαρτί με διπλή επικάλυψη PE σημαίνει ότι επιλέγουμε όχι μόνο αξιόπιστη συσκευασία,αλλά να ενσωματώσετε το εμπορικό σας σήμα με τις διπλές ιδιότητες της ποιότητας και της περιβαλλοντικής ευθύνηςΑφήστε κάθε γλυκό παγωτού να γίνει ένα αξέχαστο σήμα στην καρδιά των πελατών σας.