| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY050 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Στον κόσμο των κατεψυγμένων επιδόρπων, ένα χαρτόπιτο που αντέχει το λιώσιμο είναι συσκευασία αξίας εμπιστοσύνης.Το λιώσιμο υγρό γίνεται η πιο αληθινή δοκιμή της απόδοσης ενός μπολ από την απόδειξη διαρροής.Παρουσιάζουμε αυτό το απορρίψιμο διπλό PE επικαλυμμένο πάγο παγωτό απορρόφηση, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία για τα κατεψυγμένα γλυκά σας με διπλή προστασία στρώματος και προσαρμοσμένη εκτύπωση.
Οι εσωτερικοί και οι εξωτερικοί τοίχοι ενισχύονται με διπλή στρώση PE, με ομοιόμορφη και λεπτή επικάλυψη με ισχυρή προσκόλληση,που σχηματίζουν πυκνό φράγμα νερού και πετρελαίουΟι εργαστηριακές εξετάσεις δεν έδειξαν διαρροή μετά από 72 ώρες κρατήσεως του λιώμενου παγωτού, με το κάτω μέρος του μπολ να παραμένει στεγνό.Το χαρτο μπολ κρατάει την άμυνά του.Για τα παγωτά, τα φρούτα και άλλα γλυκά με σάλτσες, η απόδοση παραμένει εξίσου αξιόπιστη.
Η αντοχή σε χαμηλές θερμοκρασίες είναι απαραίτητη για τα κατεψυγμένα επιδόρπια.Μετά από παρατεταμένη αποθήκευση σε ψυγείαΌταν το κρατάτε για να το σερβίρετε, η αίσθηση του χεριού είναι σημαντική, συμπληρώνοντας την αντίληψη ποιότητας των κατεψυγμένων επιδόρπων.
Η εξατομικευμένη εκτύπωση κάνει τα εμπορικά σήματα να λάμπουν στις λεπτομέρειες.Είτε λογότυπα μάρκαςΚαθώς οι πελάτες κρατάνε το χαρτό μπολ ενώ απολαμβάνουν το επιδόρπιο τους, το μήνυμα της μάρκας σας τους φτάνει ήσυχα.
Από τις πρώτες ύλες μέχρι τα τελικά προϊόντα, τα πρότυπα ασφάλειας ισχύουν σε όλα.πιστοποιημένο από διεθνή πρότυπα ασφάλειας των τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων των FDA και της ΕΕΑφήστε εσάς και τους πελάτες σας να απολαύσετε κάθε γλυκιά στιγμή με γαλήνη.
Διπλή επικάλυψη PE για αξιόπιστη απόδοση κατά της διαρροής
Οι εσωτερικοί και οι εξωτερικοί τοίχοι ενισχυμένοι με διπλά στρώματα PE, με ομοιόμορφη και λεπτή επικάλυψη με ισχυρή προσκόλληση.διατηρώντας λιώσιμο παγωτό εντελώς αδιάβροχο.
Ανθεκτικότητα σε χαμηλές θερμοκρασίες με σταθερό σχήμα
Η φόρμουλα του υλικού έχει βελτιστοποιηθεί για κατεψυγμένα επιδόρπια, αντέχει σε εξαιρετικά χαμηλές θερμοκρασίες μέχρι -25°C. Δεν απορροφά υγρασία ή μαλακώνει μετά από παρατεταμένη κατάψυξη, διατηρώντας τη σταθερότητα του μπολ.
Τύπο προσαρμοσμένο για την παρουσίαση του εμπορικού σήματος
Προσαρμογή σε πλήρες χρώμα με φιλικά προς το περιβάλλον μελάνες με βάση το νερό, που παρέχουν καθαρά και λεπτομερή μοτίβα με ζωντανά, μακροχρόνια χρώματα.μετατρέποντας τη συσκευασία σε όχημα μάρκας.
Ασφάλεια τροφίμων
Φτιαγμένο από πρωτότυπο χαρτί πρώτης ποιότητας, πιστοποιημένο από τα διεθνή πρότυπα της FDA και της ΕΕ.
Συμπλήρωμα μεγέθους για κάθε σενάριο
Διαθέσιμο σε μεγέθη 4oz, 6oz, 8oz, 10oz, 12oz, 14oz, 16oz, 20oz, 24oz, και 32oz, που καλύπτουν δείγματα, μεμονωμένο κουτάλι, παγωτά, και μοιράζοντας μερίδια για όλα τα σενάρια.
Πλήρη αξεσουάρ για ένα σταθμό αγορών
Μπορεί να συνδυαστεί με επίπεδα καπάκια, καπάκια θόλων, ταινίες σφράγισης, θερμικά μανίκια, χαρτιά κουταλιών και άλλα αξεσουάρ, καλύπτοντας τις ποικίλες ανάγκες για παράδοση, δείπνο και takeaway.
| Γενικές προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Πρωτότυπη χαρτοπολτούχα τροφίμων + διπλή επικάλυψη PE |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -25°C ~ 100°C |
| Διαθέσιμα μεγέθη | 4oz 6oz 8oz 10oz 12oz 14oz 16oz 20oz 24oz 32oz |
| Βάρος της επικάλυψης | 15-25gm ρυθμιζόμενο |
| Διάμετρος περιφέρειας | 80 mm - 150 mm (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος) |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Προσαρμογή μελάνης με βάση το νερό, φιλική προς το περιβάλλον |
| Υποστήριξη σχεδιασμού | Δωρεάν σχέδια γραμμής / 3D απεικονίσεις |
| Χρόνος δειγματοληψίας | Ψηφιακά δείγματα 3 ημέρες / δείγματα παραγωγής 7 ημέρες |
| Συσκευή | 50 τεμάχια/συσκευή 100 τεμάχια/συσκευή 1000 τεμάχια/κουτί |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Ψυχρό ξηρό μέρος |
| Πιστοποιητικά | FDA / EU / LFGB / OK Φυτοσυστατικό (προαιρετικό) |
| Συσκευές | Πλακά καπάκια / Καπάκια θόλων / Σφραγιστικές ταινίες / Θερμικά μανίκια / Χάρτινα κουτάλια |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10000 κομμάτια |
Ειδικά καταστήματα παγωτού
Από τα μπολ με ένα κουτάλι μέχρι τα πακέτα οικογενειακής κοινής χρήσης, η διπλή επικάλυψη PE εξασφαλίζει την ανθεκτικότητα σε διαρροές και χαμηλές θερμοκρασίες για σταθερή ποιότητα.Η εξατομικευμένη εκτύπωση βοηθά το εμπορικό σας σήμα να ξεχωρίσει από τα πολλά καταστήματα γλυκών.
Παγωμένες αλυσίδες γιαουρτιού
Μεγέθη 4oz-10oz κατάλληλα για διάφορα προϊόντα γιαουρτιού, ανθεκτική στη διαρροή απόδοση χειρίζεται υλικά υψηλής υγρασίας, οικολογικά φιλικά υλικά ευθυγραμμίζονται με υγιεινή ελαφρύ εστίαση γεύματος.
Καφετέρια και Τσαγιέρα
Χρησιμοποιείται ως μπολ παγωτού, μπολ μούσου και φλιτζάνια φρούτων, συμπληρώνοντας τις πωλήσεις ποτών για να επεκτείνει την προσφορά προϊόντων και να αυξήσει τη μέση αξία παραγγελίας.
Φούρνοι
Κατάλληλο για ημιρευστά επιδόρπια όπως το τιραμίσου, τα κούπες με ψίχουλα μπισκότων και τα μπολ με πουτίγκα, μπορεί να συνδυαστεί με διαφανή καπάκια για να παρουσιάσει ελκυστικά χρώματα.
Αλυσίδες γρήγορου φαγητού
Ιδανικό για τις γραμμές προϊόντων παγωτού και παγωτού, η σταθερή ποιότητα εξασφαλίζει αποτελεσματική εξυπηρέτηση και μειώνει τα παράπονα που σχετίζονται με θέματα συσκευασίας.
Ειδικά καταστήματα
Η πλήρης ποικιλία αποχέτευσης κατσαρόλων χαρτιού σε συνδυασμό με προσαρμοσμένες ταινίες σφράγισης επιτυγχάνουν πλήρη σφράγιση, αποτελεσματική αντιμετώπιση των κρούσεων παράδοσης και βελτίωση των θετικών κριτικών.
Μπουφέ ξενοδοχείων
Τα τραπέζια επιδόρπων και οι μπαρ σαλάτας με εξατομικευμένη εκτύπωση μπορούν να ενσωματωθούν στα οπτικά συστήματα του ξενοδοχείου, αυξάνοντας την ποιότητα των λεπτομερειών της εμπειρίας του εστιατορίου.
Εμπειρογνωμοσύνη για την προστασία από διαρροές
Η διπλή επικάλυψη PE βελτιστοποιήθηκε μέσω επαναλαμβανόμενων δοκιμών, περνώντας δοκιμές λιωμένου παγωτού 72 ωρών χωρίς διαρροή, παρέχοντας αξιόπιστη προστασία για κατεψυγμένα επιδόρπια.
Ανάπτυξη μεγέθους
Από μίνι μπολ 4oz έως μοιραζόμενα μπολ 32oz, η πλήρης σειρά μεγεθών έχει σχεδιαστεί προσεκτικά για να καλύψει τις ανάγκες χωρητικότητας και χρήσης σε διαφορετικά σενάρια.
Διασφάλιση ποιότητας
Τέσσερα επίπεδα επιθεώρησης ποιότητας: εισερχόμενη επιθεώρηση, επιθεώρηση κατά τη διαδικασία, επιθεώρηση τελικού προϊόντος και εξερχόμενη επιθεώρηση.
Υπηρεσία προσαρμογής
Η ομάδα σχεδιασμού προσφέρει δωρεάν βελτιστοποίηση αρχείων, αυστηρό έλεγχο της διαφοράς χρωμάτων και των λεπτομερειών εκτύπωσης.
Σταθερότητα του εφοδιασμού
Το εργοστάσιο καλύπτει 3.000 τετραγωνικά μέτρα με πλήρως αυτοματοποιημένες γραμμές παραγωγής που επιτυγχάνουν ημερήσια παραγωγή 500.000 μονάδων, εξασφαλίζοντας την έγκαιρη παράδοση παραγγελιών.
Επιλέγοντας το διπλό PE επικαλυμμένο απορρόφητο δοχείο παγωτού μας προσφέρει σε κάθε κατεψυγμένο επιδόρπιο αξιόπιστη προστασία και αφήνει τις εντυπώσεις της μάρκας να φτάνουν φυσικά στους πελάτες με κάθε μερίδα.Καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας για δείγματα και να εξερευνήσουμε τις δυνατότητες συνεργασίας.
![]()