| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY051 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
8 ουγκιές, περίπου 240 ml, αυτό είναι ένα υπέροχο μέγεθος.και μπορεί επίσης να φιλοξενήσει σαλάτεςΠαρουσιάζουμε αυτό το απορρίψιμο, βιοαποδομητέο κουτάλι χαρτιού, με την κατάλληλη χωρητικότητα, που γίνεται ένας ευέλικτος παίκτης στα παγωτάρια και στα σενάρια takeaway..
Η χωρητικότητα είναι το θεμέλιο της λειτουργικότητας, αλλά η αξία ενός χαρτόπιτου επεκτείνεται πολύ πέρα από αυτό.με εσωτερικά και εξωτερικά τοιχώματα ενισχυμένα με επικάλυψη ανθεκτική σε διαρροέςΟι εργαστηριακές δοκιμές δεν έδειξαν διαρροή μετά από 72 ώρες διατήρησης του λιώμενου παγωτού, με το μπολ να παραμένει σταθερό χωρίς μαλακίωση.Είτε για την άνετη διατροφή στο κατάστημα είτε για τα προβλήματα της υπηρεσίας παράδοσης., λειτουργεί αξιόπιστα.
Το δοχείο χρησιμοποιεί βιοαποικοδομήσιμα υλικά που αποσυντίθενται πλήρως σε συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης.πιστοποιημένο από την OK CompostΟι πρώτες ύλες που έχουν πιστοποιηθεί από το FSC είναι διαθέσιμες, εφαρμόζοντας βιώσιμη ανάπτυξη από την πηγή.
Το σώμα του μπολ 8oz προσφέρει μια μέτρια έκταση εμφάνισης, ούτε πολύ μικρή για να κάνουν τα λογότυπα στενά ούτε πολύ μεγάλη για να αισθάνονται άδεια.Προσφέρουμε πλήρη χρωματική προσαρμογή με φιλικά προς το περιβάλλον μελάνες με βάση το νερόΤα λογότυπα των εμπορικών σημάτων, οι χαρακτήρες IP και τα διαφημιστικά μηνύματα μπορούν να παρουσιάζονται με ακρίβεια στο σώμα του μπολ,κάνοντας κάθε επιδόρπιο μια διαφήμιση για το κινητό..
Η ασφάλεια είναι το θεμέλιο των συσκευασιών τροφίμων.που δεν περιέχουν φθοριστικά παράγοντεςΑπό τις πρώτες ύλες μέχρι τα τελικά προϊόντα, η ποιότητα ελέγχεται σε όλα τα στάδια, παρέχοντας σε εσάς και τους πελάτες σας ηρεμία.
| Γενικές προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Υλικό | Πρωτότυπη χαρτοπολτούχα διατροφικής ποιότητας + Απορρόφητη επίστρωση + Βιοδιασπώμενη σύνθεση |
| Πιστοποίηση υποβάθμισης | ΟΚ Φυτοσυστατικό Βιομηχανική Φυτοσυστατική |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -25°C ~ 100°C |
| Μέγεθος προϊόντος | 8oz (περίπου 240 ml) |
| Διάμετρος περιφέρειας | Περίπου 110 mm |
| Υψόμετρο του μπολ | Περίπου 50 mm |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Προσαρμογή μελάνης με βάση το νερό, φιλική προς το περιβάλλον |
| Υποστήριξη σχεδιασμού | Δωρεάν σχέδια γραμμής / 3D απεικονίσεις |
| Χρόνος δειγματοληψίας | Ψηφιακά δείγματα 3 ημέρες / δείγματα παραγωγής 7 ημέρες |
| Συσκευή | 50 τεμάχια/συσκευή 100 τεμάχια/συσκευή 1000 τεμάχια/κουτί |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Ψυχρό ξηρό μέρος |
| Πιστοποιητικά | FDA / EU / LFGB / OK Φυτοποιητικό / FSC |
| Συσκευές | Πλακά καπάκια / Καπάκια θόλων / Σφραγιστικές ταινίες / Θερμικά μανίκια / Χάρτινα κουτάλια |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10000 κομμάτια |
Επιλέγοντας την απορρίψιμη, βιοαποδομήσιμη κατσαρόλα χαρτιού μας, η κατάλληλη χωρητικότητα θα μεταφέρει τα προϊόντα σας.να επιτρέπουν στις περιβαλλοντικές αρχές και τις εντυπώσεις του εμπορικού σήματος να φτάνουν φυσικά στους πελάτες με κάθε μερίδαΚαλωσορίσατε να επικοινωνήσετε μαζί μας για δείγματα και να εξερευνήσετε τις δυνατότητες συνεργασίας.