| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY203 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Στη σημερινή εποχή της υψηλής συχνότητας κατανάλωσης ζεστών ποτών, η ποιοτική παράδοση ποτών δεν περιλαμβάνει μόνο την ποιότητα του περιεχομένου αλλά και την ασφάλεια και την άνεση χειρισμού.Η προσαρμοσμένη μόνωση θερμότητας μας ενσωματώνει την επιστήμη των υλικών, δομική μηχανική και εργονομία για την παροχή μιας επαγγελματικής λύσης προστασίας κατά της καύσης για ζεστά ποτά όπως ο καφές και το τσάι με γάλα,Παράλληλα με την ακριβή παροχή πληροφοριών για το εμπορικό σήμα στα χέρια των καταναλωτών.
Τεχνολογία μόνωσης με κλίση, ακριβής έλεγχος θερμοκρασίας
Χρησιμοποιώντας ένα πολυεπίπεδο σύνθετο σχέδιο δομής, σχηματίζονται στρώματα μονόθεσης κλίσης μέσω της στοίβασης υλικών με διαφορετικές πυκνότητες.όταν η θερμοκρασία του υγρού στο εσωτερικό του φλιτζάνου φτάνει τους 90°C, η θερμοκρασία του εξωτερικού τοιχώματος του μπουκαλιού ελέγχεται σταθερά κάτω από τους 43°C, πληρώντας το όριο ασφάλειας για το ανθρώπινο δέρμα.Αυτό όχι μόνο εμποδίζει την καύση αλλά και αποφεύγει τον κίνδυνο της λανθασμένης υποθετικής θερμοκρασίας που προκαλείται από την υπερβολική μόνωση.
Κουρφοποιημένη δομή μαξιλαριών, πιο σταθερή λαβή
Το κυματοειδές στρώμα διαθέτει σχεδιασμό φλάουτα σε σχήμα U. Σε σύγκριση με τα παραδοσιακά φλάουτα σε σχήμα V, η ανθεκτικότητα της ανατροπής βελτιώνεται κατά 30%, με καλύτερη απόδοση αποσβεσμού.Όταν το σώμα του φλιτζάνου υφίσταται μικροαλλαγές λόγω θερμικής επέκτασης και συστολής, το μανίκι του φλιτζάνου προσαρμόζεται στενά μέσω της παραμόρφωσης κυματισμού, διατηρώντας πάντα στενή επαφή με το τοίχωμα του φλιτζάνου για να αποφευχθεί η γλιστρότητα και η απόσπαση.
Αντιγλιστρική επεξεργασία υφής, εύκολη λαβή με το ένα χέρι
Η επιφάνεια του μανικιού υποβάλλεται σε επεξεργασία μικροεκτύπωσης για να αυξηθεί η περιοχή επαφής τριβής με τα δάχτυλα.Οι άκρες είναι στρογγυλοποιημένες για να αποφευχθούν γρατζουνιές στα δάχτυλα, αντανακλώντας την ανθρωπισμένη προσοχή στις λεπτομέρειες.
Ακριβής αντιστοιχία μεγέθους, μηδενική χαλαρότητα
Έχουμε διεξάγει 3D σάρωση και μοντέλαση των κύριων φλιτζάνων καφέ και φλιτζάνων γάλακτος τσαγιού στην αγορά, δημιουργώντας μια βάση δεδομένων τύπων φλιτζάνων.Η εσωτερική διάμετρος της θήκης του φλιτζάνου ελέγχεται με ανοχή ±0.5 mm με βάση την περιφέρεια της μέσης τομής του σώματος του φλιτζάνου, εξασφαλίζοντας την εύκολη εισαγωγή, αποτρέποντας παράλληλα την μετατόπιση ή περιστροφή του μανδύα κατά τη διάρκεια του κλονισμού.
Υψηλής ακρίβειας εκτύπωση, σαφής παρουσίαση της μάρκας
Η επιφάνεια του μανικιού του ποτηριού είναι επικαλυμμένη με βάση για ισχυρή προσκόλληση μελάνης, με ακρίβεια αναπαραγωγής σημείων που φτάνει πάνω από 95%.με διαφορά χρώματος εκτύπωσης σε χρώμα σημεία ελεγχόμενη εντός ΔE < 1.5Είτε είναι μινιμαλιστικά λογότυπα είτε περίπλοκα σχέδια, αναπαράγονται με ακρίβεια.
Μητρώο υλικών, προσαρμόσιμη επιλογή
Ε-φλάουτο (δυναμικότητα 1,5 έως 2,0 mm): Τυπική έκδοση, ισορροπητική μόνωση και οικονομία
Φλάουτο F (0,8-1,2 mm πάχος): Εκδοχή για φλάουτο, κατάλληλη για μικρά φλιτζάνια, πιο άνετη λαβή
Διπλά στρώματα σύνθετου χαρτονιού (δυναμικότητα 1,8-2,5 mm): Ενισχυμένη έκδοση, κατάλληλη για σενάρια εξαιρετικά υψηλών θερμοκρασιών ή μακροχρόνιας διατήρησης
Καρτόνι Kraft: Περιβαλλοντικά φιλική έκδοση, φυσική υφή, κατάλληλη για τους τόνους μάρκας που εμπνέονται από τη φύση
| Άρθρο | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένη μίας χρήσης θερμομόνωση |
| Εφαρμόσιμη ικανότητα | 8oz / 12oz / 16oz / 20oz / 24oz (προσαρμόζεται) |
| Εφαρμόσιμοι τύποι φλιτζάνων | Κούπες καφέ / Κούπες τσαγιού γάλακτος / Κούπες ζεστών ποτών / Κούπες χαρτιού / Κούπες πλαστικού |
| Εσωτερική διάμετρος του μανίκου του φλιτζάνου | Περιφέρεια σώματος φλιτζάνου -2 mm έως -3 mm (Σχεδιασμός στενής προσαρμογής) |
| Υψόμετρο του μανίκου ποτηριού | 45mm / 50mm / 55mm / 60mm / 65mm (προσαρμόσιμο) |
| Υλικές επιλογές | Ε-φλάουτ / F-φλάουτ / διπλά στρώματα σύνθετου χαρτονιού / χαρτονιού Kraft |
| Γάρος χαρτιού | Χάρτης προσώπου: 200-300g / Χάρτης πίσω: 180-250g / Μεσαίο υλικό: 120-150g |
| Συνολικό πάχος | 1.2mm - 2.8mm (Αξαρτάται από το υλικό και τα στρώματα) |
| Απόδοση μόνωσης | Ανάληψη θερμοκρασίας εξωτερικού τοίχου ≤ 18°C (Εσωτερικό υγρό 90°C, περιβάλλον 25°C, διατηρείται για 3 λεπτά) |
| Επεξεργασία κατά του γλιστρισμού | Επιφανειακή μικροεκτύπωση / μερική ματ επικάλυψη (προαιρετική) |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Εκτύπωση Offset / Εκτύπωση Flexo / Εκτύπωση σε γρανάζια / Επεξεργασία με θερμότυπο / Εκτύπωση/Αποτύπωση |
| Χρώματα εκτύπωσης | 1-4 Τύπωση σε χρώμα, διαθέσιμη σε χρώμα spot |
| Ελέγχος χρώματος | ΔE < 1,5 (Μέσα σε παρτίδα εκτύπωσης) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Βερνίκι με βάση το νερό / Βερνίκι UV / Ματ βερνίκι / Λαμινισμός |
| Προσαρμογή λογότυπου | Υποστηρίζει πλήρη εκτύπωση επιφάνειας λογότυπων, κειμένου, σχεδίων, QR κωδικών |
| Περιβαλλοντική πιστοποίηση | Πιστοποίηση FSC Δάσος / Ανακυκλώσιμο / Βιοδιασπώμενο |
| Μέθοδος συσκευασίας | Συσκευές χύδην / Συσκευές δέσμης / Συσκευές συρρικνωμένης συσκευασίας / Τυποποιημένα κουτιά |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Θερμοκρασία 10-30°C / υγρασία ≤ 70% RH / Προστασία από το φως |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10, 000 μονάδες |
| Χρονοδιάγραμμα | Κανονικός χρόνος: 7-10 ημέρες / Τυπικός χρόνος: 15-20 ημέρες |
Ακριβότητα κοπής με πετσέτα: ±0,2 mm, εξασφαλίζοντας καθαρές άκρες χωρίς σπασμούς
Βαθμό εσοχής: Ακριβώς ελεγχόμενη, ομαλή διπλή χωρίς ρωγμές
Δυνατότητα προσκόλλησης: Κουρδιστική ταινία στενά συνδεδεμένη με το μπροστινό και το πίσω μέρος του χαρτιού, χωρίς φυσαλίδες, χωρίς αποστρώματα
Αντίσταση στην τριβή: στρώμα επιφανειακής εκτύπωσης που έχει δοκιμαστεί για τριβή, μη επιρρεπής σε εξασθένιση
| Σενάριο | Συνιστώμενη διαμόρφωση | Βασική αξία |
|---|---|---|
| Αλυσίδες καφετέριας | Ηλεκτρονικό φλάουτο + εκτύπωση λογότυπου Offset | Εξισορρόπηση της απόδοσης της μόνωσης με την ενιαία εικόνα της μάρκας |
| Ειδικά μαγαζιά τσαγιού γάλακτος | Καρτόνι Kraft + θερμή τυποποίηση | Ανάδειξη περιβαλλοντικών εννοιών και υψηλής ποιότητας υφής |
| Αλυσίδες γρήγορου φαγητού | Φλάουτο + Φλεξοτυπία | Βελτιστοποίηση του κόστους, κατάλληλη για προμήθειες μεγάλου όγκου |
| Τραπεζικά καταστήματα | Τυποποιημένο λευκό χαρτόνι + μονοχρωματική εκτύπωση | Οικονομικό και πρακτικό, ανταποκρίνεται στις βασικές ανάγκες κατά της καύσης |
| Ετικέτες pop-up events | Διπλά στρώματα σύνθετης ύλης + πλήρης έγχρωμη εκτύπωση | Ενίσχυση θεμάτων εκδηλώσεων, προσέλκυση κοινής χρήσης των μέσων κοινωνικής δικτύωσης |
![]()
Με 15 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή συσκευασιών προϊόντων χαρτιού, είμαστε εξοπλισμένοι με εξοπλισμό υψηλής ακρίβειας εκτύπωσης και κοπής, εξασφαλίζοντας πλήρη έλεγχο από την απόδειξη, την παραγωγή μέχρι την παράδοση.Κάθε παρτίδα υποβάλλεται σε τρεις διαδικασίες ελέγχου ποιότητας: επιθεώρηση του ακατέργαστου χαρτιού, δειγματοληψία ημιτελών προϊόντων και πλήρης επιθεώρηση του τελικού προϊόντος, εξασφαλίζοντας σταθερή και συνεπή ποιότητα παράδοσης.
Επιλέξτε το Custom Heat Insulation Anti-Scalding Cup Sleeve. Αφήστε κάθε παράδοση ζεστών ποτών να γίνει μια ασφαλή, άνετη και αξέχαστη εμπειρία μάρκας.
Αν χρειάζεστε περαιτέρω προσαρμογές, μην διστάσετε να μου το πείτε!