| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY087 |
| MOQ: | 10000 είδη |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Κινέζικο Αεροστεγές Βιοδιασπώμενο Δοχείο Φαγητού από Χαρτί Kraft με Σφραγισμένο Καπάκι | Παχύρρευστο & Ανθεκτικό Αδιάβροχο Ανθεκτικό στο Λάδι | Πιστοποιημένο για Τρόφιμα | Διαθέσιμο Προσαρμοσμένο ΛΟΓΟΤΥΠΟ
Περιγραφή:
Η κινέζικη κουζίνα είναι διάσημη για τις πλούσιες γεύσεις και τους αλμυρούς ζωμούς της, αλλά το βαρύ λάδι και η άφθονη σούπα παρουσιάζουν σημαντικές προκλήσεις για τη συσκευασία φαγητού σε πακέτο. Τα προβλήματα διαρροής όχι μόνο καταστρέφουν την εμπειρία του φαγητού, αλλά μπορούν επίσης να οδηγήσουν σε παράπονα πελατών και να βλάψουν τη φήμη της μάρκας. Με πολυετή εμπειρία στην ανάπτυξη συσκευασιών τροφίμων, έχουμε ερευνήσει διεξοδικά αυτό το πρόβλημα της βιομηχανίας για να σας προσφέρουμε το Κινέζικο Αεροστεγές Βιοδιασπώμενο Δοχείο Φαγητού από Χαρτί Kraft. Σχεδιασμένο με ανώτερη απόδοση σφράγισης, στιβαρή φυσική δομή και φιλικά προς το περιβάλλον υλικά, διασφαλίζει ότι κάθε αυθεντικό γεύμα φτάνει στους πελάτες σας άθικτο.
Βασικά Πλεονεκτήματα:
1. Διπλό Σύστημα Σφράγισης, Πραγματικά Αεροστεγές
Κάθε δοχείο έρχεται στάνταρ με ένα καπάκι υψηλής αντοχής, με σχεδίαση ακριβείας που δημιουργεί μια διπλή δομή κλειδώματος με το σώμα του δοχείου. Η κυρτή άκρη όχι μόνο ενισχύει την αντοχή της άκρης, αλλά εξασφαλίζει επίσης μια σφιχτή σφράγιση με το καπάκι, δημιουργώντας ολοκληρωμένη προστασία. Δοκιμές μεταφοράς σε εργαστηριακή προσομοίωση δείχνουν μηδενική διαρροή ακόμη και όταν είναι γεμάτο με σούπα και υποβάλλεται σε κλίση, δονήσεις, πίεση στοίβαξης ή αναστροφή για 30 δευτερόλεπτα. Αυτό λύνει πλήρως τα προβλήματα διαρροής που είναι συνηθισμένα με δημοφιλή κινέζικα φαγητά σε πακέτο όπως το Mala Tang, το Suan La Fen και τα ζυμαρικά σε σούπα, εξασφαλίζοντας απόλυτη ηρεμία καθ' όλη τη διάρκεια της παράδοσης.
2. Παχύρρευστο & Ανθεκτικό Υλικό, Ανθεκτικό στην Κατάρρευση
Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας παρθένο πολτό kraft με προσεκτικά επιλεγμένες μακριές ίνες για να διασφαλιστεί η αντοχή του υλικού. Ο παχύρρευστος σχεδιασμός, σε συνδυασμό με μια ενισχυμένη δομή άκρης, αυξάνει την αντοχή σε συμπίεση κατά πάνω από 30% σε σύγκριση με τα τυπικά δοχεία. Παραμένει στιβαρό και διατηρεί το σχήμα του ακόμη και όταν στοιβάζεται ψηλά κατά τη διάρκεια παραδόσεων μεγάλων αποστάσεων ή όταν περιέχει βαρύτερα γεύματα, μειώνοντας αποτελεσματικά τη σπατάλη τροφίμων και τα παράπονα που οφείλονται σε κατεστραμμένες συσκευασίες, προστατεύοντας έτσι την εικόνα της μάρκας σας.
3. Οικολογική Επίστρωση Τροφίμων, Εξαιρετική Αντοχή σε Νερό & Λάδι
![]()
Το εσωτερικό διαθέτει τεχνολογία επίστρωσης νερού τροφίμων, αντικαθιστώντας πλήρως την παραδοσιακή πλαστική πλαστικοποίηση. Αυτή η επίστρωση σχηματίζει ένα πυκνό προστατευτικό στρώμα στο εσωτερικό του δοχείου. Επαγγελματικές δοκιμές επιβεβαιώνουν ότι αντέχει σε καυτό λάδι 95°C και βραστό νερό 100°C για πάνω από 60 λεπτά χωρίς διαρροή, αποκόλληση ή μαλάκωμα. Σημαντικό είναι ότι η επίστρωση είναι απαλλαγμένη από πλαστικοποιητές, BPA, φθορίζοντα μέσα και άλλες επιβλαβείς ουσίες. Πιστοποιημένο από έγκυρους φορείς, είναι ασφαλές για άμεση επαφή με τρόφιμα, δεν αλλοιώνει τις γεύσεις και διατηρεί την αυθεντική γεύση των γευμάτων σας.
4. Πλήρως Βιοδιασπώμενο, Δέσμευση σε Πράσινες Πρακτικές
Σε μια εποχή ολοκληρωτικών απαγορεύσεων πλαστικών και αυξανόμενης περιβαλλοντικής συνείδησης των καταναλωτών, η επιλογή πράσινων συσκευασιών είναι απαραίτητη για τις μάρκες εστίασης. Το προϊόν μας δεν περιέχει πλαστικά εξαρτήματα και είναι πλήρως βιοδιασπώμενο υπό συνθήκες βιομηχανικής κομποστοποίησης, διασπώμενο σε νερό, διοξείδιο του άνθρακα και οργανική ύλη. Συμμορφώνεται με τα διεθνή πρότυπα κομποστοποίησης. Η επιλογή των δοχείων μας δεν είναι απλώς μια λύση συσκευασίας. είναι μια έξυπνη κίνηση για τη δημιουργία μιας οικολογικής εικόνας μάρκας και την προσέλκυση πελατών που συνειδητοποιούν τη βιωσιμότητα.
5. Προσεγμένες Λεπτομέρειες, Βελτιωμένη Εμπειρία Χρήστη
Οι άκρες του δοχείου είναι λεπτομερώς επεξεργασμένες για να είναι λείες και χωρίς γρέζια, εξασφαλίζοντας άνετο χειρισμό χωρίς κίνδυνο κοψίματος. Το σφραγισμένο καπάκι ανοίγει εύκολα, αλλά παρέχει εξαιρετική επανασφράγιση, βολικό για τους πελάτες εάν χρειαστεί να αποθηκεύσουν προσωρινά περισσεύματα. Το φυσικό, ρουστίκ χρώμα του kraft μεταφέρει μια υγιή, ολιστική ταυτότητα μάρκας χωρίς υπερβολική διακόσμηση, συμπληρώνοντας τέλεια την εμφάνιση του φαγητού και ενισχύοντας την εμπειρία του unboxing.
Προδιαγραφές Προϊόντος:
| Παράμετρος | Περιγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Κινέζικο Αεροστεγές Βιοδιασπώμενο Δοχείο από Χαρτί Kraft (με Σφραγισμένο Καπάκι) |
| Σύνθεση Υλικού | Παρθένο Χαρτί Kraft + Επίστρωση Νερού Τροφίμων + Σφραγισμένο Χάρτινο Καπάκι |
| Διαθέσιμες Χωρητικότητες | 500ml / 750ml / 1000ml / 1250ml (Προσαρμόσιμη) |
| Απόδοση Σφράγισης | Καμία διαρροή μετά από 30 δευτερόλεπτα αναστροφής όταν είναι γεμάτο με σούπα |
| Αντοχή σε Θερμοκρασία | -20°C ~ 100°C (Κατάλληλο για ψύξη και μέτρια επαναθέρμανση) |
| Βαθμός Αεροστεγούς | Δοκιμασμένο με λάδι 95°C / νερό 100°C: Καμία διαρροή για 60+ λεπτά |
| Περιβαλλοντικές Ιδιότητες | Πλήρως βιοδιασπώμενο, Χωρίς πλαστικό, Συμμορφώνεται με πρότυπα κομποστοποίησης |
| Ασφάλεια Τροφίμων | Πιστοποιημένο σύμφωνα με τους κανονισμούς υλικών επαφής με τρόφιμα FDA, ΕΕ και εγχώριους |
| Υπηρεσίες Προσαρμογής | Εκτύπωση ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ, Προσαρμογή μεγέθους, Αποκλειστικός σχεδιασμός συσκευασίας |
Εφαρμογές:
Αυτό το προϊόν είναι ευρέως κατάλληλο για διάφορα σενάρια φαγητού σε πακέτο κινέζικης κουζίνας, ιδιαίτερα για πιάτα με βαρύ ζωμό και λάδι όπως Mala Tang, Suan La Fen, Luosifen, ζυμαρικά σε ζωμό, ντάμπλινγκ, ψάρι τουρσί, βραστό ψάρι, μαγειρεμένα κρέατα και κρύα πιάτα. Είναι επίσης ιδανικό για σαλάτες, φρουτοποτήρια, επιδόρπια και ανάγκες συσκευασίας κρύων ζυμαρικών.
Γιατί να μας Επιλέξετε;
Απευθείας Προμήθεια από Εργοστάσιο: Δική μας παραγωγική βάση εξασφαλίζει πλήρη ποιοτικό έλεγχο από την πρώτη ύλη έως το τελικό προϊόν, εξαλείφοντας τους ενδιάμεσους για πιο ανταγωνιστικές τιμές.
Επαρκές Απόθεμα: Κοινά μεγέθη είναι τακτικά σε απόθεμα για γρήγορη αποστολή μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας, διασφαλίζοντας σταθερότητα στην εφοδιαστική αλυσίδα.
Ισχυρή Προσαρμογή: Επαγγελματική ομάδα σχεδιασμού υποστηρίζει εκτύπωση ΛΟΓΟΤΥΠΟΥ, προσαρμογή μεγέθους και αποκλειστικές λύσεις συσκευασίας για να καλύψει τις συγκεκριμένες ανάγκες της μάρκας σας.
Ολοκληρωμένη Εξυπηρέτηση: Υπηρεσία μιας στάσης από τη δειγματοληψία και την παραγωγή έως την υποστήριξη μετά την πώληση, καθιστώντας την προμήθειά σας χωρίς προβλήματα.
Αναβαθμίστε τη Συσκευασία Φαγητού σας Σήμερα!
![]()
Η καλή συσκευασία λέει πολλά - δεν μεταφέρει μόνο το φαγητό, αλλά και τη ζεστασιά και τη φροντίδα της μάρκας σας. Επιλέξτε τα Κινέζικα Αεροστεγή Βιοδιασπώμενα Δοχεία Φαγητού από Χαρτί Kraft και αφήστε τους πελάτες σας να νιώσουν την προσοχή σας στη λεπτομέρεια και τον επαγγελματισμό από τη στιγμή που ανοίγουν το κουτί.