| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY105 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Πυκνωμένα φλιτζάνια χάρτινα PE τροφικής ποιότητας ανθεκτικά στη θερμότητα έως 100 °C Προσαρμοσμένο λογότυπο Αδιάβροχα φλιτζάνια ζεστών ποτών μιας χρήσης
Εισαγωγή του προϊόντος:
Κάθε ζεστό ποτό που σερβίρεται είναι μια δοκιμασία ποιότητας καφέ.Από την θερμική τσάντα του διανομέα μέχρι το γραφείο, ένα χαρτοπότηρο πρέπει να αντέξει πολύ περισσότερο από το να κρατάει ένα ποτό..
Η δική μαςΠιερισμένα ποτήρια από PE με επένδυσησυνδυάζουν αξιόπιστη αντοχή στη θερμότητα έως και 100 °C, ολοκληρωμένη σχεδίαση αδιάβροχη,και επαγγελματικές υπηρεσίες εξατομικευμένης εκτύπωσης για την παροχή προστασίας από άκρο σε άκρο για την επιχείρηση ζεστών ποτών σας, από την προετοιμασία μέχρι την παράδοση.
Ι. Ανθεκτικότητα στη θερμότητα έως 100°C: Η εμπιστοσύνη ενός ειδικού σε ζεστά ποτά
Για ένα χάρτινο φλιτζάνι, η αντοχή στη θερμότητα είναι το απόλυτο τεστ.
Τεχνικές προδιαγραφές
Ελεγχόμενη απόδοση
![]()
Είτε είναι ένα αμερικάνικο 90 βαθμών και πάνω, κατευθείαν από την μηχανή εσπρέσο, φρέσκο ζεστό τσάι,ή ζεστή σοκολάτα που απαιτεί υψηλή θερμοκρασία ανάμειξη. Αυτό το φλιτζάνι τα χειρίζεται όλα εύκολα.Όταν οι πελάτες σας παίρνουν τα ποτά τους, το φλιτζάνι παραμένει άκαμπτο, η λαβή παραμένει σταθερή.
Πέντε στρώματα προστασίας από διαρροές: διπλή προστασία για κάθε ποτό
Στην σκηνή του takeaway, η διαρροή είναι ένα από τα πιο απογοητευτικά θέματα για τους εμπόρους.
Ενισχυμένη τεχνολογία κάτω
Πλήρης προστασία από διαρροές ποτηριών
Εργαστήριο προσομοίωση δοκιμασίας παράδοσης: γεμάτο με ζεστό ποτό, τοποθετείται σε μια τσάντα παράδοσης, κουνιέται για 30 λεπτά με μηδενική διαρροή.
ΙΙΙ. Στον τοίχο από παχύτερο χαρτί: μια υφασμένη δήλωση ποιότητας
Η αίσθηση ενός χάρτινου φλιτζανιού λέει πολλά τη στιγμή που ο πελάτης το σηκώνει.
Υλικό ποιότητας
Υψηλή Τεχνική Τεχνική
Αυτή η ουσιαστική λαβή στέλνει ένα αμεσόητο μήνυμα στους πελάτες σας: αυτή η μάρκα νοιάζεται για τις λεπτομέρειες.
IV. Ασφάλεια των τροφίμων: κάθε παρτίδα ανιχνεύσιμη
Κατανοούμε ότι κάθε σημείο επαφής με τα τρόφιμα απαιτεί τα υψηλότερα πρότυπα.
Ασφάλεια υλικών
Διεθνείς Πιστοποιήσεις
Διαδικασία ελέγχου ποιότητας
V. Τύπωση προσαρμοσμένη: Το εμπορικό σας σήμα ταξιδεύει με κάθε φλιτζάνι
Καθώς οι πελάτες σας περπατούν στο δρόμο, κάθονται στα γραφεία τους ή συγκεντρώνονται σε διάφορα μέρη με το φλιτζάνι σας στο χέρι, το εμπορικό σας σήμα ταξιδεύει μαζί τους.
Σύγκριση της διαδικασίας εκτύπωσης
| Μέθοδος εκτύπωσης | Τεχνικά χαρακτηριστικά | Καλύτερα για |
|---|---|---|
| Εκτύπωση Offset | CMYK τετραχρώματος, λεπτές κουκίδες, αναπαραγωγή υψηλής λεπτομέρειας | Λογικά εμπορικών σημάτων, πορτρέτα, σχέδια κλίσης |
| Φλεξογραφική εκτύπωση | Χρωστικές με βάση το νερό, παχύ στρώμα μελάνης, ισχυρή κάλυψη | Μεγάλα χρωματικά μπλοκ, έντονο κείμενο, απλά σχέδια |
| Ψηφιακή εκτύπωση | Χωρίς τέλη πινακίδων, μεταβλητά δεδομένα, γρήγορη ανταπόκριση | Μικρές παρτίδες, εξατομικευμένο περιεχόμενο, διαφημιστικές πληροφορίες |
Υποστήριξη προσαρμογής
Εκτίμηση της έκθεσης του εμπορικού σήματος
Για μια καφετέρια που πωλεί κατά μέσο όρο 200 φλιτζάνια την ημέρα:
Είναι πολύ οικονομικά αποδοτική διαφήμιση για κινητά.
VI. Προδιαγραφές προϊόντος
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σφιχτοποιημένα φλιτζάνια χάρτινα PE τροφικής ποιότητας / ανθεκτικά στη θερμότητα, ανθεκτικά σε διαρροές, φλιτζάνια ζεστών ποτών |
| Διαθέσιμες δυνατότητες | 8oz / 12oz / 16oz / 20oz (προσαρμοσμένα μεγέθη διαθέσιμα) |
| Διάμετρος περιφέρειας | 80mm (8oz) / 90mm (12-16oz) / 95mm (20oz) |
| Υψόμετρο του φλιτζάνου | 90mm / 115mm / 130mm / 145mm |
| Υλικό | Χαρτί τροφικής ποιότητας (300-350g/m2) + επένδυση PE τροφικής ποιότητας (25μm) |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0°C έως 100°C (32°F έως 212°F) |
| Δομή απόρριψης διαρροών | Δύο στρώματα θερμικά συνδεδεμένο κάτω μέρος + Πέντε στρώματα προστασίας |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Οφσέτ / Φλεξογραφική / Ψηφιακή |
| Συσκευή | Μεμονωμένα τυλιγμένα σε σακούλες OPP + 5 στρώσεις κυματοειδών βαλίτσες εξαγωγής |
| Ποσότητα ανά κουτί | 500-1000 τεμάχια, ανάλογα με το μέγεθος |
| Εφαρμογές | Καφετέριες, τσαγιέρα, αλυσίδες γρήγορου φαγητού, αρτοποιεία, εταιρικά γραφεία, ξενοδοχεία, εκδηλώσεις, οικιακή χρήση |
ΙΙΙ. Σενάρια εφαρμογής σε μια ματιά
| Σενάριο | Γιατί Επιλέγετε Αυτό το Κύπελλο; |
|---|---|
| Ειδικά καφέ | Σταθερή αντοχή στη θερμότητα για όλα τα ζεστά ποτά. |
| Αλυσίδες καταστημάτων τσαγιού | Προσαρμοσμένη εμπορική ταυτότητα για συνεπή οπτική ταυτότητα. Το σχεδιασμό κατά της διαρροής μειώνει τα παράπονα παράδοσης |
| Αλυσίδες γρήγορου φαγητού | Ανθεκτικότητα στη θερμότητα 100°C για σούπες και ζεστά ποτά. |
| Εταιρικά γραφεία | Υλικά διατροφικής ποιότητας για την ηρεμία του μυαλού. Υγιεινή, επαγγελματική εμφάνιση |
| Ξενοδοχεία & Εστίαση | Αύξηση της ποιότητας της υπηρεσίας. Προσαρμοσμένα λογότυπα ενισχύουν τη μνήμη της μάρκας |
| Εκδηλώσεις & Προωθήσεις | Μέσο διαφήμισης για κινητά, μονωτικό σχεδιασμό για εύκολη κινητικότητα |
Τρία πράγματα που πρέπει να γνωρίζετε για την προσαρμογή
Τι Θα Χρειαστείτε:
IX. Συχνές ερωτήσεις
Ε: Είναι πραγματικά ανθεκτικό στη θερμότητα στα 100°C; Δεν θα είναι πολύ ζεστό για να το κρατήσεις;
Α: Η εσωτερική επένδυση PE αντέχει στους 100 °C, εξασφαλίζοντας τη σταθερότητα της επικάλυψης.συνιστούμε να χρησιμοποιήσετε ένα μανίκι ή να επιλέξετε την μονωτική σειρά διπλών τοιχωμάτων.
Ε: Πόσο διαρκεί η προστασία από διαρροές;
Α: Δοκιμάστηκε με ζεστά ποτά, δεν υπάρχει διαρροή μετά από 2 ώρες στάσης.
Ε: Πρέπει να παραγγείλω ξεχωριστά τα καπάκια;
Α: Τα φλιτζάνια μας χρησιμοποιούν τυπικές διαμέτρους πέλματος συμβατές με τα περισσότερα παγκόσμια επίπεδα και θολωτά καπάκια.
Ε: Είναι αυτά τα φλιτζάνια φιλικά προς το περιβάλλον;
Α: Ναι. Τα φλιτζάνια μας είναι πιστοποιημένα σύμφωνα με τα πρότυπα FDA και LFGB για την επαφή με τα τρόφιμα. Το χαρτί προέρχεται από δάση με πιστοποίηση FSC και τα φλιτζάνια είναι ανακυκλώσιμα σύμφωνα με τις τοπικές οδηγίες διαχείρισης αποβλήτων.
![]()
Αν ψάχνετε για ανθεκτικά στη θερμότητα, ανθεκτικά σε διαρροές, προσαρμόσιμα και σταθερά αξιόπιστα χάρτινα φλιτζάνια για τα ζεστά ποτά σας, αυτό το πάχυντο φλιτζάνι από τροφικό PE αξίζει μια συζήτηση.