| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY215 |
| MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Τύπος χειριστή | Προδιαγραφές υλικού | Μέθοδος ρύθμισης | Δυναμική χωρητικότητα φορτίου | Εφαρμόσιμα σενάρια |
|---|---|---|---|---|
| Κεφάλαιο Kraft Στρογγυλοποιημένο Κουμπί | Δαχτυλίδι από 3 στρώσεις, διάμετρος 4 mm | Δύο νίτσες + κόλλα θερμής τήξης | ≤ 5 kg | Τσάι με γάλα, αρτοποιία, ελαφρύ λιανικό εμπόριο |
| Κρατητήριο σκοινί βαμβακιού | 16 στρώσεις χτενισμένου βαμβακιού, διάμετρος 5 mm | Δύο νίτσες + επένδυση | ≤ 8kg | Παροχή τροφίμων, πολλαπλά ποτά |
| Κουμπί σχοινίς PP | πλάτος 15 mm, πάχος 1,2 mm | Δοκιμαστικό υλικό | ≤ 12 kg | Επικοινωνίες με μικρομεσαίες επιχειρήσεις, ποτά, κουτιά δώρων |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες προδιαγραφών |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σάκοι για μεταφορά με χειρισμό από χαρτί Kraft (αυξημένη σειρά τετράγωνου κάτω μέρους) |
| Υλικό προϊόντος | Παρθένο χαρτί kraft με μεγάλες ίνες / ανακυκλωμένο φιλικό προς το περιβάλλον χαρτί kraft (προαιρετικό) |
| Γάρος χαρτιού | 80g / 100g / 120g / 150g (± 5% ανοχή) |
| Διαθέσιμα μεγέθη | Δύση 120-450mm / ύψος 150-600mm / κάτω πλάτος 50-250mm (πλήρης προσαρμογή) |
| Διάστατη ανοχή | ±2 mm |
| Διάρθρωση κάτω | Μηχανικά διπλωμένος τετράγωνος πυθμένας, επίπεδο όταν ανοίγει, τετραγωνική υποστήριξη |
| Τύποι λαβών | Κράφτ χαρτί στρεβλωμένο λαβή / βαμβάκι σχοινί / PP Webbing (μήκος και χρώμα προσαρμόσιμα) |
| Εγκατάσταση χειριστή | Διπλή νιφέτα / Νιφέτα τεσσάρων οπών + κόλλα θερμής τήξης + επένδυση (προαιρετική) |
| Υλικό νίβας | Ζυγισμένα νίκια χαρτιού από σίδηρο / χαλκό / φιλικό προς το περιβάλλον (προαιρετικά) |
| Κατηγορία χωρητικότητας φορτίου | Ελαφρύς ≤3kg / Τυποποιημένο ≤5kg / Ενισχυμένο ≤8kg / βαρύς φορτίου ≤12kg |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Εκτύπωση Offset / Εκτύπωση Flexo / Επεξεργασία με θερμό σφράγισμα / Εκτύπωση/Αποτύπωση / Επεξεργασία με οθόνη |
| Χρώματα εκτύπωσης | 1-4 χρώματα (διαθέσιμο χρώμα spot) |
| Ελέγχος χρώματος | ΔΕ < 1.5 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Βερνίκι με βάση το νερό / Ματ βερνίκι / Λαμινισμός (Ματ/Λάμψη) |
| Προσαρμογή λογότυπου | Υποστηρίζει την εκτύπωση λογότυπων, κειμένου, σχεδίων, barcodes, QR codes |
| Περιβαλλοντική πιστοποίηση | Πιστοποίηση FSC Δάσος / Ανακυκλώσιμο / Βιοδιασπώμενο / ISO 14001 |
| Μέθοδος συσκευασίας | Πλακά διπλωμένα (50-100 τεμάχια/συσκευή) + κυματοειδή κουτιά εξαγωγικής ποιότητας |
| Συνθήκες αποθήκευσης | Θερμοκρασία 10-30°C / υγρασία ≤ 70% RH / Προστασία από φως και υγρασία |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 24 μήνες |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5, 000 μονάδες (Κανονισμός) / 10.000 μονάδες (Κανονισμός εκτύπωσης) |
| Χρονοδιάγραμμα | Δοκιμαστική 3-5 ημέρες / Μονωδική παραγωγή 15-20 ημέρες (υπόλογα με την ποσότητα παραγγελίας) |
| Στάδιο διαδικασίας | Πρότυπο εκτέλεσης | Χαρακτηριστικά ποιότητας |
|---|---|---|
| Έλεγχος χαρτιού | Επικαιροποίηση των στοιχείων που περιλαμβάνονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 1069/2009 | Η δειγματοληψία παρτίδας εξασφαλίζει τη συμμόρφωση της πρώτης ύλης |
| Καταχώριση εκτύπωσης | Αυτόματο σύστημα καταγραφής χρωμάτων | Ακριβής πολύχρωμη εγγραφή, σαφείς άκρες μοτίβου |
| Τρίψιμο και ενσωμάτωση | Δείκτης λέιζερ ± 0,1 mm | Συνεπές βάθος εσοχής, ομαλή πτυχή χωρίς ρωγμές |
| Εγκατάσταση χειριστή | Αυτοματοποιημένο εξοπλισμό νίβωσης | Απαλό νίτσες, σταθερή σύνδεση χωρίς χαλάρωση |
| Τελειωμένη επιθεώρηση προϊόντος | Πλήρης επιθεώρηση / δειγματοληψία | Χωρίς λεκέδες στην επιφάνεια, κατάλληλες διαστάσεις, ασφαλή χειριστήρια |
| Τύπος σεναρίου | Συνιστώμενη διαμόρφωση | Βασική αξία |
|---|---|---|
| Αλυσίδες τσαγιού γάλακτος | 120 γραμμάρια χαρτιού Kraft + χειριστήρια από βαμβάκι + 4χρωματική εκτύπωση | Εξισορρόπηση της χωρητικότητας φορτίου με ενιαία εικόνα μάρκας |
| Φούρνοι | 100 γραμμάρια χαρτιού Kraft + χερούλια χαρτιού + λογότυπο θερμής τυποποίησης | Φυσική υφή, σε ευθυγράμμιση με την καλλιτεχνική επωνυμία |
| Παράδοση φαστφουντ | 120 γραμμάρια χαρτί Kraft + χειριστήρια για ταινίες PP + εκτύπωση Flexo | Βελτιστοποίηση του κόστους, κατάλληλη για προμήθειες μεγάλου όγκου |
| Πρωταθλήτρια λιανική πώληση | 150 γραμμάρια χαρτί Κραφτ + λαβήματα από βαμβάκι + ανάγλυφη | Υψηλής ποιότητας υφή, ενισχύοντας την θέση της μάρκας |
| Κουτιά για τα Χριστούγεννα | Προσαρμοσμένο μέγεθος + Πίεση χρώματος με στρώση + θερμή σφραγίδα | Δυνατή ελκυστικότητα δώρων, κατάλληλη για διακοπές |