| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY034 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Περιγραφή του προϊόντος:
Όταν οι πελάτες παραγγέλνουν ένα παγωτό ή ένα επιδόρπιο με παγωτό, περιμένουν όχι μόνο την ικανοποίηση της γεύσης αλλά και μια πλήρη εμπειρία.Το τελευταίο μίλι αυτής της εμπειρίας συχνά μεταφέρεται από ένα μικρό φλιτζάνι.Αυτό.Σφιχτοποιημένο αδιάβροχο προσαρμόσιμο καφέ παγωτού με κάλυμμαΕίναι ειδικά σχεδιασμένο για παγωτά, παγωτό, επιδόρπια και άλλα σενάρια." Προστατεύει την πλήρη άφιξη κάθε γλυκού.
Ποιο είναι το πιο επικριτικό πρόβλημα με τα συνηθισμένα ποτήρια παγωτού; Πολύ λεπτό, πολύ μαλακό, κακή πρόσφυση.Ακόμη και τα πιο έξοχα επιθέματα φαίνονται φθηνά.Αυτό το φλιτζάνι βελτιώνει εντελώς την εμπειρία της λαβήςΣχεδιασμός τριπλού πάχους.
Πυκνωμένο τοίχωμα κύπελλου
Κατασκευασμένα από:350 γραμμάρια λευκή χαρτόνια τροφίμωνΤο φλιτζάνι είναι σταθερό και όρθιο, χωρίς παραμόρφωση όταν το κρατάτε με το ένα χέρι.να τονίζει την ποιότητα του προϊόντος.
Στρογγυλοποιημένη περιφέρεια
Η γωνία του φλιτζάνου υιοθετείδιπλής στρώσης επεξεργασία έλασης άκρωνΗ γύριστη άκρη είναι ομαλή και στρογγυλή, άνετη με τα χείλη χωρίς κοπή, ενώ αυξάνει σημαντικά την αντοχή του πέλματος για την πρόληψη της παραμόρφωσης της συμπίεσης.
Ενισχυμένος πυθμένας κύπελλου
Το κάτω μέρος παρουσιάζει έναδομή ενισχύσεως δαχτυλιδιώνΑκόμη και όταν κρατάς βαριά παγωτά, ο πάτος δεν φουσκώνει, διατηρώντας σταθερή τοποθέτηση χωρίς να γλιστρά.
Για τις επιχειρήσεις takeaway, η διαρροή είναι το μεγαλύτερο πόνος μετά την πώληση.Παράδοση και κάθε κρούση κατά τη διάρκεια του δρόμου μπορεί να προκαλέσει το λιώσιμο υγρό να διαρρεύσειΑυτό το φλιτζάνι...διπλή διαρροήκάνει διαρροές ένα πράγμα του παρελθόντος.
Ενσωματωμένο καπάκι σφράγισης
Το καπάκι υιοθετείενσωματωμένη δομή snap-fitΟι εργαστηριακές δοκιμές δεν έδειξαν διαρροή υγρού μετά από 1 λεπτό αντιστροφικού κουνήματος.Είτε οι πελάτες το κρατάνε κατά τη διάρκεια των αγορών είτε οι μεταφορείς που ταξιδεύουν σε αδιέξοδα δρόμους, το περιεχόμενο φτάνει με ασφάλεια.
Περσόμετρο κατά της υπερχείρησης
Η γωνία του φλιτζάνου διαθέτειΔιάδρομος κατά της υπερχείλισηςΌταν το παγωτό αρχίζει να λιώνει, το υγρό κατευθύνεται στο κανάλι για προσωρινή αποθήκευση, αποτρέποντας την άμεση υπερχείλιση.αποφυγή των καταγγελιών μετά την πώληση σχετικά με το χάος της τήξης.
Το κάλυμμα του φλιτζάνου έχει σχεδιαστεί προσεκτικά για να εξισορροπεί την απόδοση σφράγισης και την ευκολία χρήσης.
Εύκολο άνοιγμα και κλείσιμο
Το καπάκι διαθέτειφιλικό προς το χρήστη σχεδιασμό ανοίγματοςΓια να το κλείσετε, απλά πιέστε την άκρη του καπακιού μέχρι να κάνει κλικ με ασφάλεια, απλή και γρήγορη.
Καθαρή οθόνη
Το καπάκι είναι απόυλικό PET υψηλής διαφάνειαςΟι δελεαστικές κρέμες, τα πολύχρωμα σπρέι, οι ζωντανές σάλτσες φρούτων είναι όλα καθαρά ορατά μέσα από το καπάκι, διεγείροντας την όρεξη του πελάτη.
Αποθήκευση σε στοίβα
Το καπάκι και το φλιτζάνι ταιριάζουν σταθερά μεταξύ τους. Τα άδεια φλιτζάνια μπορούν να στοιβάζονται σταθερά, εξοικονομώντας χώρο αποθήκευσης.
Στην ανταγωνιστική αγορά των επιδόρπων, η αναγνώριση της μάρκας είναι το κλειδί για τη διατήρηση των πελατών.Πλήρης εξειδικευμένη εκτύπωσηΚάνεις κάθε τζάμι με παγωτό την κινητή σου πινακίδα.
Περιοχή εκτύπωσης
Εκτύπωση πλήρους κάλυψης 360 μοιρών στο σώμα του φλιτζάνου, μέγιστο ύψος εκτύπωσης έως 10 cm, παρέχοντας άφθονο χώρο για τη δημιουργικότητα της μάρκας.
Διαδικασίες Τύπου
Υποστήριξη σχεδιασμού
ΠαρέχουμεΔωρεάν υπηρεσία ελέγχου δοκιμής σχεδιασμούΜια επαγγελματική ομάδα γραφικού σχεδιασμού μπορεί να σας βοηθήσει στην βελτιστοποίηση των αρχείων εκτύπωσης για να διασφαλίσει την τέλεια παρουσίαση του τελικού προϊόντος.
Για την κάλυψη των αναγκών συσκευασίας για τις διάφορες κατηγορίες επιδόρπων, το φλιτζάνι αυτό προσφέρει διάφορες προδιαγραφές τυποποιημένης χωρητικότητας:
| Δυναμικότητα | Διάμετρος περιφέρειας | Υψόμετρο του φλιτζάνου | Κατάλληλα προϊόντα |
|---|---|---|---|
| 8 ουγκιές | 80 χιλιοστά | 70 χιλιοστά | Παιδικό παγωτό, παγωτό, πουτίγκα. |
| 12 ουγκιές | 90 χιλιοστά | 95 χιλιοστά | Τυπικό παγωτό, διπλό παγωτό, μιλκσέικ |
| 16 ουγκιές | 98 χιλιοστά | 110 χιλιοστά | Μεγάλο παγωτό, τριπλό στρώμα παγωτού, μπολ με smoothie. |
| 20 ουγκιές | 105 χιλιοστά | 125 χιλιοστά | Μοιράζομαι παγωτό, οικογενειακό επιδόρπιο |
Άλλα ειδικά μεγέθη διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος.
Τα σενάρια εφαρμογής για αυτό το παγωτό με θήκη και θήκη που δεν διαρρέει επεκτείνονται πολύ πέρα από το ίδιο το παγωτό:
Σενάριο 1: Καταστήματα παγωτού / καταστήματα ειδικότητας Sundae
Τα sundaes είναι χαρακτηριστικά προϊόντα στα παγωτατζήρια, με πλούσια επίστρωση και ξεχωριστά στρώματα, που απαιτούν μεγαλύτερη χωρητικότητα φλιτζάνου και σταθερότητα.Το παχύτερο σχέδιο αυτού του φλιτζάνου και οι πολλαπλές επιλογές χωρητικότητας ταιριάζουν τέλεια σε διαφορετικές προδιαγραφές παγωτού.Το διαφανές καπάκι παρουσιάζει πολύχρωμες επιφάνειες, η δελεαστική εμφάνιση διεγείρει την επιθυμία αγοράς.
Σενάριο 2: Αποσκευές / Παροχή γκρουπ γεύματος
Η ενσωματωμένη σφραγίδα σφραγίσματος και η περίμετρος κατά της υπερχείλισης μειώνουν αποτελεσματικά τα ποσοστά ζημιών παράδοσης και τα παράπονα μετά την πώληση.Το παχύτερο σώμα του φλιτζάνου αντέχει τα χτυπήματα, δίνοντας στους μεταφορείς περισσότερη αυτοπεποίθηση.
Σενάριο 3: Συμπληρωματικές πωλήσεις σε καφετέριες / τσαγιέρα
Ένα αμερικάνικο σε συνδυασμό με ένα παγωτό είναι ένα μπεστ σέλερ σε πολλά καφενεία.επίσης κατάλληλο για σίτιση σε εστιατόρια.
Σενάριο 4: Μπουκάλια για το γιαούρτι / Ειδικά καταστήματα για το smoothie
Τα πιάτα για ελληνικό γιαούρτι, τα πιάτα ακαΐ και άλλα υγιεινά ελαφριά γεύματα απαιτούν φλιτζάνια με καλή χωρητικότητα και αποτέλεσμα εμφάνισης.
Σενάριο 5: Μπουφέ ξενοδοχείων / Εστίαση τραπέζι
Σε χώρους με επιδόρπιο μπουφέ, η χρήση φλιτζάνων με κάλυμμα για την μερίδα παγωτού ή πουτίνγκ είναι τόσο υγιεινή όσο και εύκολη να ληφθεί..
Σενάριο 6: Περιορισμένες εκδόσεις για διακοπές / Προώθηση νέων προϊόντων
Για την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου, τα Χριστούγεννα και άλλες διακοπές, ξεκινάμε περιορισμένη έκδοση παγωτά σε συνδυασμό με εξατομικευμένα τυπωμένα χριστουγεννιάτικα κύπελλα,δημιουργία εορταστικής ατμόσφαιρας και προσέλκυση πελατών για να μοιραστούν στα κοινωνικά μέσα.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σφιχτοποιημένο αδιάβροχο προσαρμόσιμο καφέ παγωτού με κάλυμμα |
| Επιλογές χωρητικότητας | 8oz / 12oz / 16oz / 20oz διαθέσιμα |
| Διάμετρος περιφέρειας | 8oz: 80mm 12oz: 90mm 16oz: 98mm 20oz: 105mm |
| Υψόμετρο του φλιτζάνου | 8oz: 70mm 12oz: 95mm 16oz: 110mm 20oz: 125mm |
| Υλικό φλιτζάνου | 350 γραμμάρια FSC πιστοποιημένο λευκό χαρτόνι τροφίμων |
| Υλικό κάλυψης | Υψηλής διαφάνειας υλικό PET φιλικό προς το περιβάλλον |
| Διαδικασίες Τύπου | Εκτύπωση Offset / Ψηφιακή εκτύπωση / Ζεστή τυποποίηση Χρυσού/Ασημιού |
| Περιοχή εκτύπωσης | 360 μοίρες πλήρης κάλυψη, μέγιστο ύψος 100 mm |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -10°C έως 90°C |
| Απόδοση σφράγισης | Καμία διαρροή μετά από 1 λεπτό αναστροφής |
| Ποσότητα συσκευασίας | 8oz/12oz: 50 σετ/πακέτο / 16oz/20oz: 50 σετ/πακέτο |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Σούντες, παγωτό, μιλκσέικ, πουτίγκα, σμιούτι |
| Προσαρμογή MOQ | Εκτύπωση Offset 10000 σετ ελάχιστο / Ψηφιακή εκτύπωση 1000 σετ ελάχιστο |
| Παράδειγμα υπηρεσίας | Στοιχεία διαθέσιμα για υπάρχοντα στυλ, παρασκευασμένα δείγματα 10-15 ημέρες |
| Χρόνος παράδοσης | Αποθέματα 48 ώρες / Τάγμα 20-25 ημέρες |
Με αμέτρητες μπιφτέκια για παγωτό στην αγορά, γιατί να δώσετε προτεραιότητα σε αυτό;
Εξαιτίας της Αυξημένης Αξιόπιστης
Τα συνηθισμένα φλιτζάνια είναι πολύ λεπτά και επιρρεπείς σε παραμόρφωση, επηρεάζοντας την εμπειρία του πελάτη.
Εξαιτίας της Ανθεκτικής στην Διαρροή Ειρήνης του Νου
Το ενσωματωμένο καπάκι σφραγίδωσης αυτού του φλιτζάνου έχει επαληθευτεί μέσω χιλιάδων δοκιμών ∙ δεν υπάρχει διαρροή όταν αναστρέφεται και κλονίζεται,δίνοντας τόσο σε εσάς όσο και στους πελάτες γαλήνη..
Εξαιτίας της ευέλικτης προσαρμογής
Είτε είστε μια μάρκα αλυσίδας που χρειάζεται ενοποιημένη εικόνα ή ένα ανεξάρτητο κατάστημα που θέλει εξατομικευμένη έκφραση, παρέχουμε ταιριαστές λύσεις προσαρμογής.Από την ψηφιακή εκτύπωση για δοκιμές μικρών παρτίδων έως την οφσετ εκτύπωση για μεγάλες εκδόσεις, ευέλικτη ανταπόκριση στις ανάγκες σε διάφορα στάδια.
Εξαιτίας της Σταθερής Ποιότητας
Ειδικευόμαστε στην συσκευασία τροφίμων, ελέγχοντας αυστηρά κάθε βήμα από την προμήθεια χαρτιού μέχρι την επεξεργασία της εκτύπωσης, από την αποθήκευση και τη εφοδιαστική μέχρι την υποστήριξη μετά την πώληση.Κάθε παρτίδα υποβάλλεται σε τρεις ελέγχους ποιότητας πριν από την αποστολή, εξασφαλίζοντας σταθερή ποιότητα.
Όταν οι πελάτες παραγγέλνουν ένα παγωτό, δεν περιμένουν μόνο την νόστιμη γεύση αλλά και μια ευχάριστη εμπειρία.Σφιχτοποιημένο αδιάβροχο προσαρμόσιμο καφέ παγωτού με κάλυμμαΘέλει να είναι ο πιστός φύλακας αυτής της εμπειρίας.
Προστατεύει κάθε κουτάλι παγωτό με παχύ υλικό, προστατεύει κάθε φορτίο με αδιάβροχη σφραγίδα, προβάλλει κάθε δελεαστική επιφάνεια με διαφανές καπάκι,και μεταφέρει την μοναδική ιστορία κάθε μάρκας με εξατομικευμένη εκτύπωση.
Επιλέξτε το, αφήστε τα παγωτά σας να είναι όχι μόνο νόστιμα, αλλά και πιο όμορφα, καλύτερα πωλήσεις, και πιο χωρίς ανησυχίες.![]()