| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY035 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Η αυτο-καλλιέργεια ενός χαρτονιού είναι ήρεμη και αντιμετωπίζει την δοκιμασία του πάγου και της φωτιάς.Όταν κρατάει καυτό ζεστό ζεστό ζαχαροκάλαμοΗ συσκευή αυτή πρέπει να είναι σταθερή και αδιάβροχη όταν το παίρνουν οι πελάτες.Σφραγίδα χάρτινης θολωμένης αντιδιαμόρφωσηςΓεννήθηκε για να ανταποκρίνεται σε αυτές τις αυστηρές απαιτήσεις.
Ποιο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα των συνηθισμένων χαρτονιού;εάν το μπολ γίνεται μαλακό και χαλαρό λόγω χαμηλής θερμοκρασίαςΑυτό το χαρτιάτικο μπολ λύνει πλήρως το πρόβλημα της παραμόρφωσης μέσω του...τριπλή δομική ενίσχυση.
Κατασκευασμένα από:380g πρωτογενούς ξύλινου χαρτιού για την επεξεργασία τροφίμωνΤο μεγαλύτερο βάρος σημαίνει ισχυρότερη δομική αντοχή. Είτε κρατάτε παγωτό σε -18°C είτε ζεστά ποτά σε 85°C, το μπολ παραμένει πάντα σταθερό και όρθιο.
Τα χαρακτηριστικά του τοίχου του μπολδομή πλευρικών αγκώνων με διαμήκη ενίσχυσηΟι εργαστηριακές δοκιμές δείχνουν ότι αφού γεμίσει μέχρι το χείλος, η πίεση είναι πολύ υψηλή.το ποσοστό ακτινοβολικής παραμόρφωσης του περιθωρίου του μπολ είναι μικρότερο από 3%, πολύ κάτω από τα πρότυπα της βιομηχανίας.
Η άκρη του μπολ υιοθετεί έναδιαδικασία διευρυμένης κυλικής άκρηςΗ σχεδίαση αυτή όχι μόνο παρέχει πιο άνετη πρόσφυση, αλλά επίσης αποτρέπει αποτελεσματικά την παραμόρφωση του ελαστικού κατά τη διάρκεια της στοίβασης ή της μεταφοράς.
Ποιο είναι το σημείο πόνου των ζεστών επιδόρπων; Το μπολ είναι πολύ ζεστό για να το κρατήσει κανείς. Ένα φρέσκο μαγειρεμένο ζαχαροκάλαμο ή μια ζεστή πουτίγκα υπερβαίνει συχνά τους 70 βαθμούς.αναγκάζοντας τους πελάτες να κρατήσουν την άκρη προσεκτικάΑυτό το χαρτιάτικο μπολδομή διπλής στρώσης μόνωσηςκάνει την ζέστη προσιτή.
Ο τοίχος του μπολ διαθέτει ένακούφια διπλά στρώματα δομήςμε ένα στρώμα ατμομόνωσης ανάμεσα, το οποίο εμποδίζει αποτελεσματικά την αγωγία της θερμότητας.άνετα να κρατούνται χωρίς καύση.
Τα χαρακτηριστικά του εξωτερικού τοίχουΑντιστροφική ανάγλυφη σχεδίασηΑκόμη και με ιδρωμένα ή ελαφρώς λιπαρά χέρια, μπορεί να κρατηθεί σταθερά, εξαλείφοντας τον κίνδυνο γλιστρίας.
Η απόλυτη ασφάλεια είναι η βασική ιδιότητα ενός δοχείου χαρτιού. Αυτό το δοχείο χαρτιού δεν σπαταλά καμία προσπάθεια για την απόλυτη ασφάλεια, εξασφαλίζοντας ότι κάθε σταγόνα υγρού παραμένει μέσα.
Ο εσωτερικός τοίχος διαθέτει έναστρώμα επικάλυψης PE τροφίμωνΟι δοκιμές δείχνουν ότι μετά από 2 ώρες διατήρησης του υγρού, δεν εμφανίζονται κηλίδες νερού στον πυθμένα.
Το κάτω μέρος υιοθετείμονότμητο μονότμητο σχέδιοΗ κάτω άκρη διαθέτει κανάλια κατά της διείσδυσης, έτσι ώστε ακόμη και αν συσσωρευτεί μια μικρή ποσότητα υγρού, η ατμόσφαιρα δεν μπορεί να μειωθεί.Δεν θα ξεχειλίσει απευθείας από το κάτω μέρος..
Το αρχικό σχέδιο αυτού του κουτιού από χαρτί είναι να είναι ένα πανάκριβο για τα καταστήματα επιδόρπων.
| Δυναμικότητα | Διάμετρος περιφέρειας | Υψόμετρο του μπολ | Κατάλληλα προϊόντα |
|---|---|---|---|
| 12 ουγκιές | 115 χιλιοστά | 60 χιλιοστά | Παγωτό, πουτίγκα, σαλάτα |
| 16 ουγκιές | 125 χιλιοστά | 70 χιλιοστά | Μεγάλο παγωτό, φρούτο, ζεστή σούπα. |
| 24 ουγκιές | 145 χιλιοστά | 80 χιλιοστά | Μοιράζομαι επιδόρπια, νουντλς, ελαφριά γεύματα. |
| 32 ουγκιές | 160 χιλιοστά | 90 χιλιοστά | Παγωτό οικογενειακού μεγέθους, μεγάλη σαλάτα |
Τα σενάρια εφαρμογής για αυτό το πάχυντο αντί παραμόρφωσης δοχείο χαρτιού καλύπτουν κάθε γωνιά της βιομηχανίας επιδόρπων και εστίασης:
Το παγωτό που βγαίνει από το ψυγείο είναι τόσο χαμηλό όσο -0.Το παχύτερο αντιδιαμόρφωση σχεδιασμό αυτού του χαρτιού μπολ διατηρεί το μπολ σταθερά σταθερό, ενισχύοντας την αντίληψη της ποιότητας του προϊόντος.
Το ζαχαρωτό γάλα, το διπλό γάλα, η ζεστή πουτίγκα, αυτές οι παραδοσιακές γλυκές σούπες έχουν υψηλές απαιτήσεις για την αντοχή θερμότητας του μπολ.Το διπλά στρώμα μόνωσης αυτού του χαρτιού μπολ επιτρέπει στους πελάτες να κρατήσουν το μπολ απευθείας χωρίς να ανησυχούν για καψίματα στα χέρια.
Οι σαλάτες και τα μείγματα φρούτων έχουν υψηλή περιεκτικότητα σε νερό· τα συνηθισμένα χαρτόπιτα εύκολα διαρρέουν από το κάτω μέρος.
Κατά τη διάρκεια της παράδοσης, τα χτυπήματα και οι κραδασμοί είναι οι κύριες αιτίες διαρροής. Η διπλή προστασία κατά της παραμόρφωσης και των διαρροών αυτού του χαρτιού μπολ μειώνει αποτελεσματικά τα ποσοστά ζημιών παράδοσης και τα παράπονα μετά την πώληση.
Οι ζεστές σούπες και τα κρύα πιάτα στα τραπέζια μπουφέ, που παρατίθενται σε αυτό το χαρτόπιτο, είναι υγιεινά και οπτικά ελκυστικά.βελτίωση της αντίληψης για την ποιότητα των υπηρεσιών.
Τα ζεστά νουντλς, το οντέν, τα τηγανητά νουντλς και άλλα τρόφιμα δρόμου έχουν υψηλές απαιτήσεις για την χωρητικότητα του μπολ και την αντοχή στη θερμότητα.24oz και 32oz μεγάλες επιλογές χωρητικότητας ταιριάζουν τέλεια σε διάφορα σενάρια street food.
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Σφραγίδα χάρτινης θολωμένης αντιδιαμόρφωσης |
| Επιλογές χωρητικότητας | 12oz / 16oz / 24oz / 32oz διαθέσιμα |
| Διάμετρος περιφέρειας | 12oz: 115mm / 16oz: 125mm / 24oz: 145mm / 32oz: |
| Υψόμετρο του μπολ | 12oz: 60mm 16oz: 70mm 24oz: 80mm 32oz: 90mm |
| Χάρτης | 380g FSC πιστοποιημένο λευκό χαρτόνι τροφίμων |
| Υλικό επικάλυψης | Επιχρισμός PE τροφίμων (20% παχύτερος) |
| Δομή μόνωσης | Κούφια διπλά στρώματα δομής + αντιαλίσθητη ανάγλυφη |
| Σχεδιασμός ενισχύσεων | Ραδιακά ενισχυμένα πλευρά + δαχτυλίδι ενισχυμένο περιθώριο |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -18°C έως 95°C |
| Δυνατότητα απόρριψης διαρροών | Καμία διαρροή μετά τη διατήρηση του υγρού για 2 ώρες |
| Ποσοστό παραμόρφωσης | Ποσοστό ακτινικής παραμόρφωσης < 3% |
| Ποσότητα συσκευασίας | 12oz/16oz: 50 κομμάτια/πακέτο / 24oz/32oz: 25 κομμάτια/πακέτο |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Παγωτό, ζεστά ποτά, σαλάτα, σούπα, σνακ |
| Υπηρεσία προσαρμογής | Υποστηρίζεται προσαρμογή μοτίβου/LOGO (ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 5000 τεμάχια) |
| Παράδειγμα υπηρεσίας | Διαθέσιμα δείγματα αποθεμάτων για υφιστάμενα στυλ |
| Χρόνος παράδοσης | Αποθεματισμός 48 ώρες / Προσαρμογή 15-20 ημέρες |
Με πολλά χαρτιά στην αγορά, γιατί να δώσετε προτεραιότητα σε αυτό;
Τα συνηθισμένα χαρτιά μαλακώνουν όταν είναι κρύα και παραμορφώνονται όταν είναι ζεστά, επηρεάζοντας την εμπειρία του πελάτη.Το χάρτινο μπολ με το πάχος 380 γραμμάρια και τη διπλή δομή ενίσχυσης κρατούν το μπολ σταθερό και σταθερό..
Το διπλά στρώμα μόνωσης αυτού του χαρτόπιτου καθιστά την θερμότητα προσβάσιμη χωρίς να χρειάζεται να περιμένει να κρυώσει, διατηρώντας τη βέλτιστη γεύση.
Οι διαρροές είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα μετά την πώληση.
Από παγωτό σε θερμοκρασία -18°C έως ζεστά ποτά σε θερμοκρασία 95°C, από ξηρές σαλάτες έως χυδινά μείγματα φρούτων, ένα μπολ χειρίζεται όλα τα σενάρια, μειώνοντας τις κατηγορίες προμηθειών και μειώνοντας την πίεση αποθεμάτων.
Κάποτε περίμενε ήσυχα στο ψυγείο στους μείον 18 βαθμούς, έτοιμος να σας φέρει ψύξη τις καλοκαιρινές μέρες, και κάποτε μετέφερε καυτή θερμότητα στους 95 βαθμούς, θερμαίνοντας χειμερινές παλάμες.Από την κουζίνα στο τραπέζι, αυτό το μπολ δεν είναι μόνο μάρτυρας του ταξιδιού του φαγητού, αλλά κάθε θερμή αλληλεπίδραση μεταξύ σας και των πελατών σας.
Αυτό...Σφραγίδα χάρτινης θολωμένης αντιδιαμόρφωσηςΚαταπολεμά την παραμόρφωση με παχύτερο υλικό, μεταφέρει θερμότητα με μονωτικό σχεδιασμό, και προστατεύει την ακεραιότητα με τεχνολογία αδιάβραστης.Να αφήνουμε κάθε επιδόρπιο να φτάσει στα χέρια των πελατών στην καλύτερη του κατάσταση..![]()