| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY076 |
| MOQ: | 10000 είδη |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Κατηγορία παραμέτρου | Περιγραφή των προδιαγραφών |
|---|---|
| Σειρά προϊόντων | Πικνίκ κουτί / Business κουτί μεσημεριανού φαγητού / Instant Noodle Bowl / Φρούτα & ελαφρύ σνακ κουτί / Οικουμενικό κουτί takeaway |
| Σύνθεση υλικού | 380g χαρτί kraft τροφικής ποιότητας + 28μm επικάλυψη PE τροφικής ποιότητας |
| Προδιαγραφές χωρητικότητας | 500 ml / 650 ml / 800 ml / 1000 ml / 1200 ml (προσαρμόσιμα) |
| Αντοχή θερμοκρασίας | -20°C ~ 120°C (ασφαλής για μικροκύματα) |
| Απόδοση σφράγισης | Καμία διαρροή μετά από 45λεπτη δοκιμή με αναστροφή |
| Δυνατότητα υποστήριξης φορτίου | Μπορεί να στοιβαχτεί 3 στρώματα χωρίς παραμόρφωση όταν είναι πλήρως φορτωμένο |
| Περιβαλλοντική πιστοποίηση | GB 4806.8 πρότυπο υλικών που έρχονται σε επαφή με τρόφιμα / FDA 21 CFR πιστοποίηση |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Υποστηρίζει προσαρμοσμένες διαδικασίες: τετραχρωματική εκτύπωση, θερμή γραμματοσήμανση, UV spot, στρώση κλπ. |
| Μέθοδος συσκευασίας | Τυπική συσκευασία από χαρτόνι: 50-100 κομμάτια/κατάστημα (διαφέρει ανάλογα με τις προδιαγραφές) |