| Nazwa marki: | XinYanForever |
| Numer modelu: | XY076 |
| MOQ: | 10000 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10000000000 jednostek dziennie |
| Kategoria parametrów | Opis specyfikacji |
|---|---|
| Seria produktów | Pudełko zestawu piknikowego / Pudełko z obiadem biznesowym / Pudełko z instantami / Pudełko z owocami i lekkimi przekąskami / Pudełko do jedzenia na wynos |
| Skład materiału | 380 g papieru kraftówkowego klasy spożywczej + 28 μm powłoki PE klasy spożywczej |
| Specyfikacje zdolności | 500 ml / 650 ml / 800 ml / 1000 ml / 1200 ml (wykonalne) |
| Tolerancja temperatury | -20°C ~ 120°C (bezpieczne w mikrofalówce) |
| Wydajność uszczelniania | Brak wycieku po 45-minutowym badaniu odwróconym |
| Siła nośna | Można je układać w 3 warstwy bez deformacji przy pełnym ładowaniu |
| Certyfikacja środowiskowa | Standard GB 4806.8 materiałów kontaktowych z żywnością / certyfikacja FDA 21 CFR |
| Proces drukowania | Wspiera procesy niestandardowe: drukowanie czterokolorowe, pieczętowanie na gorąco, spot UV, laminowanie itp. |
| Metoda pakowania | Standardowe opakowanie kartonowe: 50-100 sztuk/ pudełko (różnione w zależności od specyfikacji) |