| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | xy213 |
| MOQ: | 10000 τεμάχια |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Πολυτελή απορριπτέα χαρτιά με καπάκια με το δικό τους λογότυπο για εμπορικές εφαρμογές.
Τα βιοαποδομήσιμα χρυσά και ασημένια μπολ μας συνδυάζουν πολυτελή μεταλλική αισθητική με περιβαλλοντική ευθύνη.Αυτά τα δοχεία παρέχουν μια ιδανική λύση συσκευασίας για σαλάτες, επιδόρπια και ελαφριά γεύματα που προσφέρουν τόσο οπτική επίδραση όσο και βιώσιμη απόδοση.
Η τεχνολογία μεταφοράς αλουμινίου με κενό δημιουργεί γυαλιστερά αποτελέσματα με ζωντανό,ανθεκτικά στην οξείδωση χρυσαφένια και ασημένια φινίρισμα που βελτιώνει την παρουσίαση των τροφίμων και δημιουργεί εξαιρετικές εμπειρίες ξεκούπτωσης.
Διαθέσιμα με διαφανή κάλυμμα PET για υψηλή ορατότητα ή βιοδιασπώμενα κάλυμμα PLA για μηδενική συμβατότητα αποβλήτων.δοκιμάζεται για να αντέχει σε κλίση 45 μοιρών για 30 λεπτά.
Η διπλά στρώμα σύνθετη δομή με βελτιστοποιημένο πάχος τοιχώματος διατηρεί την ακαμψία κάτω από φορτία 500g για 2 ώρες.
990,5% ποσοστό φραγμού λίπους με αντοχή σε λάδι 4 ωρών. Αντοχή σε θερμοκρασίες από -20°C έως 120°C, κατάλληλη για ψύξη, κατάψυξη και βραχυπρόθεσμη χρήση σε μικροκυμάτων (μετά την αφαίρεση της στρώσης του φύλλου).
| Ονομασία του προϊόντος | Βιοδιασπώμενα δοχεία από χαρτί από χρυσό-ασημένιο φύλλο (με κάλυμμα) |
| Σειρά προϊόντων | Σειρά Χρυσού Φόλιου / Σειρά Ασημένιου Φόλιου / Σειρά Ρόζ Χρυσού (προσαρμοσμένη) |
| Επιλογές χωρητικότητας | 300 ml / 500 ml / 750 ml / 900 ml / 1100 ml / 1300 ml (προσαρμόζεται) |
| Δομή σπιτιού | Διπλά στρώματα σύνθετων υλών (στρώμα φύλλου + στρώμα χαρτιού βάσης + επικάλυψη ανθεκτική στο λάδι) |
| Συνολικό βάρος χαρτιού | 280g - 380g/m2 (εξαρτάται από τις προδιαγραφές) |
| Μύθος τοιχώματος μπολ | 00,35 mm - 0,55 mm |
| Υλικό κάλυψης | Διαφανές κάλυμμα PET (προτύπο) / βιοδιασπώμενο διαφανές κάλυμμα PLA (περιβαλλοντικά φιλικό) |
| Κατηγορία σφράγισης καπάκις | IPX4 Αδιάβροχη (χωρίς διαρροή σε κλίση 45 μοιρών) |
| Αντίσταση στο λάδι | Ποσοστό διαφραγμού λιπαρών ≥ 99,5% / 4 ώρες χωρίς διείσδυση ελαίου |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 120°C (Συστηρίζεται στρώση φύλλου για χρήση σε κρύα τρόφιμα) |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Χρυσή/Ασημένια θερμή τυπογράφηση / Τυπογράφηση με οθόνη / Τυπογράφηση οφσετ / Τυπογράφηση υπεριώδους ακτινοβολίας |
| Περιβαλλοντική πιστοποίηση | BPI / OK Compost / FSC / FDA 21 CFR |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 10, 000 σετ (Σπίτι + Καπάκι) |
| Χρονοδιάγραμμα | Κανονικός χρόνος: 7-10 ημέρες / Προσαρμοσμένος χρόνος: 20-25 ημέρες / Διαπραγματεύσιμες ταχύτατες παραγγελίες |
| Δραστηριότητα λαμινισμού | Επεξεργασία με ξηρή στρώση / στρώση με εκτόξευση | Σφραγίδα χαρτιού στενά συνδεδεμένη με την βάση του χαρτιού, χωρίς φυσαλίδες, χωρίς αποστρώματα |
| Διαδικασία κοπής με πετσέτα | Τρίχωμα με λάιζερ ακριβείας | Λάβδιες άκρες χωρίς σπασμούς, ανοχή διαστάσεων ±0,3 mm |
| Διαδικασία εσοχής | Ελεγχόμενη ρύθμιση βάθους | Ευέλικτη αναδίπτωση, χωρίς ρωγμές, άκαμπτο σχηματισμό |
| Επεξεργασία πετρελαίου | Επικάλυψη με κυλίνδρους / Επικάλυψη με ψεκασμό | Ομοιόμορφη επικάλυψη, χωρίς ελλείψεις, αντοχή σε λάδι 4 ώρες |
| Καταχώριση εκτύπωσης | Αυτόματο σύστημα καταγραφής χρωμάτων | Ακριβής πολύχρωμη εγγραφή, σαφείς άκρες μοτίβου |
| Προνομιακή σαλάτα και ελαφριά γεύματα | Χρυσό φύλλο μπολ + κάλυμμα PLA + χρυσό θερμό σφραγισμό λογότυπο | Κουλ και εξελιγμένο, σε ευθυγράμμιση με την υγιεινή ελαφρύ γεύμα branding |
| Γαλλικό επιδόρπιο και φούρνο | Χρυσό φύλλο μπολ + PET κάλυμμα + Χρυσό θερμό σφραγισμό λογότυπο | Ζεστά και πολυτελή, ενισχύοντας την οπτική έλξη του επιδόρπου |
| Περιορισμένη έκδοση δώρων για τις γιορτές | Ροζ Γκόλντ Μπόλ + Προσαρμοσμένο κουτί δώρων + Πλήρη εκτύπωση επιφάνειας | Δημιουργεί μια αίσθηση αποκλειστικότητας, κατάλληλη για δώρο |
| Ετικέτες pop-up events | Χρυσό/Ασημένιο Mix & Match + Τύπωση Θέματος Εκδήλωσης | Ενθάρρυνση της ανταλλαγής πληροφοριών στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ενίσχυση της μνήμης του γεγονότος |
| Εστιατόριο Μισέλιν | Προσαρμοσμένο σχήμα μπολ + ανάγλυφο λογότυπο | Σημαντική αίσθηση αποκλειστικότητας, που ταιριάζει με την υψηλή θέση |
Με 18 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή δοχείων χαρτιού, διατηρούμε τον πλήρη έλεγχο από την προμήθεια πρώτων υλών μέχρι την παράδοση του τελικού προϊόντος.Κάθε παρτίδα υποβάλλεται σε επτά σημεία ελέγχου ποιότητας, συμπεριλαμβανομένης της επιθεώρησης του χαρτιού βάσης, δοκιμές προσκόλλησης στρώματος φύλλου, ομοιομορφία επικάλυψης ανθεκτικής στο λάδι, δειγματοληψία διαστάσεων, απόδοση σφράγισης, σύγκριση χρωμάτων εκτύπωσης και ακεραιότητα συσκευασίας.
Επιλέξτε τα βιοαποδομήσιμα Χρυσά και Ασημένια Χάρτινα Κούπελα για να μετατρέψετε κάθε παραγγελία γεύματος σε δήλωση αισθητικής αριστείας και περιβαλλοντικής ευθύνης.