| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY212 |
| MOQ: | 10000 τεμάχια |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Στοιχείο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Πιάτο μιας Χρήσης από Αλουμινόχαρτο / Πιάτο για Take-Away με Χρυσό Αλουμινόχαρτο |
| Υλικό | Χαρτί παρθένου πολτού ξύλου ποιότητας τροφίμων + Επίστρωση αλουμινόχαρτου + Εκτύπωση χρυσού αλουμινόχαρτου + Επίστρωση PE |
| Διαθέσιμα Μεγέθη | 300ml, 500ml, 700ml, 850ml, 1000ml, 1250ml |
| Διάμετρος Χείλους | 90mm, 110mm, 130mm, 150mm, 170mm, 190mm |
| Ποσότητα Συσκευασίας | 50 τεμ./πακέτο, 100 τεμ./πακέτο, 200 τεμ./χαρτοκιβώτιο, 500 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20°C έως 220°C (Ασφαλές για φούρνο & φούρνο μικροκυμάτων) |
| Πιστοποίηση Εξαγωγής | FDA, LFGB, SGS εγκεκριμένο |
| Στρώμα | Υλικό | Λειτουργία |
|---|---|---|
| Εξωτερικό Στρώμα | Εκτύπωση χρυσού αλουμινόχαρτου / Φυσικό χρώμα αλουμινόχαρτου | Πολυτελής εμφάνιση, προσαρμόσιμη με σχέδια και λογότυπο |
| Μεσαίο Στρώμα | Παχύ χαρτί παρθένου πολτού ξύλου | Αυξάνει την αντοχή, τη θερμομόνωση, χωρίς παραμόρφωση κατά τη λαβή |
| Εσωτερικό Στρώμα | Αλουμινόχαρτο ποιότητας τροφίμων / Επίστρωση PE | Ανθεκτικό σε λάδι και νερό, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ασφαλές για άμεση επαφή με τρόφιμα |