| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY221 |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Δημιουργικά Χρωματιστά Χάρτινα Σκουμπιά |
|---|---|
| Ποσότητα συσκευασίας | 25 τεμάχια ανά συσκευασία |
| Μέγεθος άχυρου | Περίπου 200 mm (κατάλληλα για τσαγιέρα με γάλα) |
| Διάμετρος άχυρου | 6mm / 8mm / 10mm προαιρετικά |
| Υλικό | Πρωτότυπη χαρτοπολτούμη τροφίμων + συγκολλητικό τροφίμων |
| Επιλογές χρώματος | Σειρά Morandi χρώματος / Rainbow mix / Custom μονόχρωμα |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0 °C ~ 40 °C (για κρύα ποτά) |
| Ανθεκτικότητα στο νερό | Παραμένει σταθερό για περισσότερο από 1 ώρα σε κρύα ποτά |
| Πιστοποίηση υποβάθμισης | Βιοδιασπώμενο, χωρίς πλαστικό |
| Συσκευή | Διαφανής συσκευασία σακούλας OPP / προσαρμοσμένη συσκευασία χαρτιού |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 100 συσκευασίες / 5000 κομμάτια για εξατομικευμένη έκδοση |