| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY243 |
| MOQ: | 10000 τεμάχια |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
Από τον πρωινό καφέ σας μέχρι το χειμερινό τσάι με γάλα και τη ζεστή σοκολάτα αργά το βράδυ, αυτές οι συγκινητικές στιγμές αξίζουν ένα φλιτζάνι ειδικά σχεδιασμένο για ζεστά ποτά.Τα 90mm PP ποτήρια μας συνδυάζουν ανώτερα υλικά με ακριβή τεχνική για να προσφέρουν την τέλεια εμπειρία ζεστών ποτών..
Αντίθετα με τα συνηθισμένα φλιτζάνια που σχηματίζονται με χτύπημα, τα οποία αισθάνονται εύθραυστα και μαλακώνονται με τη θερμότητα, το τσιμπιδιστικό μέλι δημιουργεί φλιτζάνια με μεγαλύτερη πυκνότητα, ομοιόμορφο πάχος τοιχώματος και ανώτερη δομική ακεραιότητα.Το αποτέλεσμα είναι ένα στερεό, ένα ουσιαστικό κύπελλο που παραμένει σταθερό ακόμα και όταν γεμίζει με βραστό νερό.
Η υψηλότερη πυκνότητα και η πιο σφιχτή δομή παρέχουν εξαιρετική αντοχή και σταθερότητα σε σύγκριση με τις εναλλακτικές μορφές με κενό αίσθημα.
Το υλικό PP διατροφικής ποιότητας αντέχει θερμοκρασίες από -20 °C έως 120 °C, καθιστώντας το ασφαλές για όλα τα ζεστά ποτά, συμπεριλαμβανομένου του φρέσκος βρασμένου νερού.
Το φυσικό μονωτικό στρώμα διατηρεί τα εξωτερικά τοιχώματα άνετα για να κρατηθούν ακόμη και με ποτά πάνω από 85 ° C, εξαλείφοντας την ανάγκη για μανίκια φλιτζανιών.
Η εξαιρετική διαπερατότητα του φωτός δείχνει καθαρά τα χρώματα και τα στρώματα των ποτών, ενισχύοντας την οπτική ελκυστικότητα του καφέ, του γάλακτος και του τσαγιού φρούτων.
Η τεχνολογία ομαλής συρρίκνωσης με ενισχυμένα πλευρά εξασφαλίζει την τέλεια τοποθέτηση του καπακιού και την αδιάβροχη απόδοση, ακόμη και όταν είναι αναποδογυρισμένη.
Βελτιστοποιημένο για εμπορική χρήση με καθαρή, σταθερή στοίβαση που αποτρέπει την κλίση και την παρεμπόδιση, βελτιώνοντας την απόδοση κατά τις ώρες αιχμής.
Κατασκευάζεται στις ίδιες μας τις εγκαταστάσεις με πλήρη έλεγχο ποιότητας από τις πρώτες ύλες στα τελικά προϊόντα, εξασφαλίζοντας συνεχή αριστεία.
| Ονομασία του προϊόντος | Κύπελλα PP ενέσιμου χύτευσης 90 mm με κάλυμμα |
| Υλικό | Φαγητό PP (πολυπροπυλένιο) |
| Συστήματα κατασκευής | Σχηματισμός με ένεση |
| Διάμετρος περιφέρειας | 90 mm (βιομηχανικό πρότυπο) |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 120°C |
| Επιλογές χωρητικότητας | 300 ml / 400 ml / 500 ml / 600 ml / 700 ml |
| Επιλογές κάλυψης | Επίπεδο / Κουπίλο / Σίπερ / PLA Περιβαλλοντικά φιλικό |
| Διαφάνεια | Υψηλή διαύγεια για οθόνη ποτών |
| Προσαρμογή | Εκτύπωση λογότυπου και αποκλειστική συσκευασία διαθέσιμη |
| Διάσταση σύγκρισης | Τα Κύπελλα μας PP που σχηματίζονται με ένεση | Συνηθισμένα Κύπελλα Σχηματισμένα με Φούσκωμα |
|---|---|---|
| Πρώτη Εντύπωση | Σκληρό και ουσιαστικό | Ελαφρύ και εύθραυστο |
| Δοκιμή με ζεστό νερό | Παραμένει σταθερό | Εύκολα μαλακώνει |
| Αίσθηση λαβής | Απομονωμένο, άνετο | Καίει τα χέρια, δύσκολο να κρατηθούν. |
| Λεπτομέρειες περιφέρειας | Απαλό και καθαρό. | Ακατέργαστο με μύες |
| Ταιριάζει το καπάκι | Τέλεια σφραγίδα. | Χαλαρό, διαρρέει εύκολα |
| Αφού Πίνετε | Ακόμα σταθερή μετά την ολοκλήρωση | Ήδη μαλακό στα μισά |
Με δέκα χρόνια εξειδίκευσης στην συσκευασία ποτών, λειτουργούμε το δικό μας εργοστάσιο 5.000 τετραγωνικών μέτρων με πλήρως αυτόματες γραμμές παραγωγής.000 μονάδες εξασφαλίζει συνεπή ποιοτικό έλεγχο από την επιλογή των πρώτων υλών μέχρι την παράδοση του τελικού προϊόντοςΔιατηρούμε αυστηρά πρότυπα με διακύμανση πάχους τοίχου που ελέγχεται εντός 0,05 mm και σφάλμα στρογγυλοτητας περιφέρειας κάτω από 0,1 mm.