| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY136 |
| MOQ: | 10000 τεμάχια |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Ονομασία του προϊόντος | 90 mm Εναχρησιμοποιήσιμο πάχυντο φλιτζάνι ένεσης υψηλής διαφάνειας |
| Διάμετρος προϊόντος | 90 χιλιοστά |
| Διαθέσιμη δυναμικότητα | 300 ml / 400 ml / 500 ml / 700 ml (υπόκειται σε απογραφή) |
| Υλικό προϊόντος | ΠΟΥ (πολυστυρενικό) διατροφικής ποιότητας |
| Χρώμα προϊόντος | Υψηλή διαφάνεια |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 0°C - 60°C (Κατάλληλο για κρύα και ζεστά ποτά) |
| Μέθοδος συσκευασίας | Τυπική συσκευασία από χαρτόνι, προσαρμόσιμο εξωτερικό χαρτόνι |
| Τροποποιημένο | 10, 000 κομμάτια |