| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY244 |
| MOQ: | 10000 τεμάχια |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμοσμένο λογότυπο Μία φορά χρησιμοποιούμενα φλιτζάνια PET με καπάκια |
| Υλικό | ΠΕΤ διατροφικής ποιότητας (τερεφθαλικό πολυαιθυλένιο) |
| Χαρακτηριστικά | Πυκνωμένο / Μεγάλη διαφάνεια / Ξαναχρησιμοποιήσιμο |
| Διάμετρος περιφέρειας | 90mm / 95mm (πολλές επιλογές διαθέσιμες) |
| Επιλογές χωρητικότητας | 300 ml / 400 ml / 500 ml / 700 ml / 1000 ml |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 70°C (Κατάλληλο για κρύα ποτά και ποτά θερμοκρασίας δωματίου) |
| Επιλογές κάλυψης | Πλακά κάλυμμα / θολωτό κάλυμμα / κάλυμμα απορροφητήρα / φιλικό προς το περιβάλλον κάλυμμα PLA |
| Μέθοδοι προσαρμογής | Εκτύπωση με οθόνη / Εκτύπωση με πακέτο / Εκτύπωση UV |
| Χρώματα εκτύπωσης | Μονόχρωμο / Πολυχρώμα / Διαδρομή |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | Ευέλικτο βάσει προδιαγραφών |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Καφέ / Τσάι γάλακτος / Χυμός / Τσάι φρούτων / Slushies / Τσάι λεμόνι |
| Συσκευή | Τυποποιημένες βαλίτσες, σταθερή ποσότητα ανά κουτί |