| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY068 |
| MOQ: | 10000 είδη |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σύνθεση υλικού | Χαρτί kraft τροφίμων + επικάλυψη PE τροφίμων / φύλλο αλουμινίου (προαιρετικό) |
| Σχήμα | Αρθρόγωνο με στρογγυλεμένες γωνίες, αισθητικό και πρακτικό |
| Κοινή ικανότητα | 500 ml / 650 ml / 750 ml / 1000 ml (προσαρμόζεται) |
| Πεδίο μεγέθους | Μέγεθος: 15-25cm, πλάτος: 10-18cm, ύψος: 4-8cm |
| Αντοχή θερμοκρασίας | -20°C έως 120°C (εκδόσεις ασφαλή για μικροκύματα έως 140°C) |
| Υπηρεσίες προσαρμογής | Εκτύπωση λογότυπου, εκτύπωση σε χρώμα, προσαρμογή μεγέθους, βελτιστοποίηση δομής |