| نام تجاری: | XinYanForever |
| شماره مدل: | XY226 |
| مقدار تولیدی: | 1000 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 10000000000 واحد در روز |
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| نام محصول | چوب کاغذی قابل تجزیه |
| مواد | پالپ چوبی نوجوانی با کیفیت غذایی + چسب سازگار با محیط زیست |
| قطرات موجود | 6mm / 8mm / 10mm / 12mm |
| طول های موجود | 180mm / 200mm / 210mm / سفارشی |
| محدوده دما | 0°C ️ 50°C (برای نوشیدنی های سرد و گرم توصیه می شود) |
| بسته بندی | بسته بندی به صورت جداگانه در کاغذ / فیلم پلاستیکی / بسته بندی خودکار کیسه |
| مقدار بسته بندی | 100 عدد/ بسته * 20 بسته/ کارتن (تخصیص پذیر) |
| گواهینامه | گزارش آزمایش FSC / تماس با مواد غذایی |
| مدت زمان نگهداری | ۲۴ ماه (در یک مکان خنک و خشک دور از نور خورشید نگهداری شود) |