| Merknaam: | XinYanForever |
| Modelnummer: | XY039 |
| MOQ: | 10000 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 10000000000 eenheid/per dag |
| Specificatie | Detaille beschrijving |
|---|---|
| Materiële samenstelling | Voedingswaardige papierpulp + tweelaagse structuur + voedingswaardige PE-inwendige coating |
| Gemeenschappelijke capaciteiten | 8oz / 12oz / 16oz / 20oz / 24oz |
| Materiaal van het kopje | 280-350 gm verdikt karton voor levensmiddelen |
| Dekselmateriaal | PP/PE van levensmiddelenkwaliteit, temperatuurbestendig tot 90-110°C |
| Afdrukproces | High-definition offset/flexografisch afdrukken, ondersteunt Pantone spot kleuren |
| Temperatuurbereik | -10 °C ~ 95 °C (aanbevolen ≤ 90 °C voor warme dranken) |
| Minimale bestelling | Op maat gedrukt: 10.000 stuks; standaardversie: 1.000 stuks |