| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY039 |
| MOQ: | 10000 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Τμήμα προδιαγραφής | Λεπτομερή περιγραφή |
|---|---|
| Σύνθεση υλικού | Χάρτινος χαρτοπολτός τροφίμων + διπλά στρώματα + εσωτερική επικάλυψη PE τροφίμων |
| Κοινή ικανότητα | 8oz / 12oz / 16oz / 20oz / 24oz |
| Υλικό σώματος κύπελλου | 280-350 γραμμάρια πάχυνσης από χαρτόνια τροφικής ποιότητας |
| Υλικό κάλυψης | Τροφικό PP/PE, ανθεκτικό σε θερμοκρασίες έως 90-110°C |
| Διαδικασία εκτύπωσης | Υψηλής ευκρίνειας οφσετ/φλεξογραφική εκτύπωση, υποστηρίζει χρώματα Pantone |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -10°C ~ 95°C (συστήνεται ≤ 90°C για ζεστά ποτά) |
| Ελάχιστη παραγγελία | Τύπωση κατά παραγγελία: 10.000 τεμάχια. |