| Merknaam: | XinYanForever |
| Modelnummer: | XY071 |
| MOQ: | 10000 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 10000000000 eenheid/per dag |
| Technische Indicator | Gedetailleerde Specificaties |
|---|---|
| Minimale Bestelhoeveelheid | 10.000 stuks |
| Materiaal Kwaliteit | 450-550g verdikt kraftpapier + dubbellaagse PE oliebestendige coating |
| Oliebestendigheid Prestaties | ≥30 minuten niet-penetratie |
| Laadvermogen | 1,5-2,5 kg statisch laadvermogen |
| Capaciteit Specificaties | 500ml/750ml/1000ml/1500ml (aanpasbaar) |
| Drukproces | Vierkleurendruk, spotkleur, goudfolie, UV optioneel |
| Certificeringsstandaard | Voldoet aan nationale normen voor voedselcontactmaterialen |
| Productiecyclus | 10-15 werkdagen |