| Nazwa marki: | XinYanForever |
| Numer modelu: | XY071 |
| MOQ: | 10000 sztuk |
| Cena £: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 10000000000 jednostek dziennie |
| Wskaźnik techniczny | Szczegółowe specyfikacje |
|---|---|
| Minimalna ilość zamówienia | 10, 000 sztuk |
| Klasa materiału | 450-550 g pogrubionego papieru kraft + podwójnej powłoki olejoodpornej PE |
| Wydajność odporności na olej | ≥ 30 minut nieprzenikania |
| Pojemność ładunkowa | 1Pojemność statycznego obciążenia 0,5 kg |
| Specyfikacje zdolności | 500 ml/750 ml/1000 ml/1500 ml (dostosowalne) |
| Proces drukowania | Czterokolorowa drukowanie offsetowe, kolory spot, pieczętowanie złotym, UV opcjonalne |
| Standardy certyfikacji | Zgodne z krajowymi normami dotyczącymi materiałów kontaktowych z żywnością |
| Cykl produkcji | 10-15 dni roboczych |