| Marka Adı: | XinYanForever |
| Model Numarası: | XY071 |
| Adedi: | 10000 pecie |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 10000000000 birim/gün |
| Teknik gösterge | Ayrıntılı özellikler |
|---|---|
| Asgari Sipariş miktarı | 10,000 parça |
| Malzeme sınıfı | 450-550g kalınlaştırılmış kraft kağıdı + iki katmanlı yağ geçirmez PE kaplama |
| Yağ Direnci Performansı | ≥30 dakika penetrasyon olmaması |
| Yük kapasitesi | 1.5-2.5kg statik yük kapasitesi |
| Kapasite Özellikleri | 500 ml/750 ml/1000 ml/1500 ml (özelleştirilebilir) |
| Yazdırma Süreci | Dört renkli ofset baskı, nokta rengi, altın damgası, UV isteğe bağlı |
| Sertifikasyon Standartı | Gıda ile temas halinde olan ulusal malzeme standartlarına uygun |
| Üretim Döngüsü | 10-15 iş günü |