| Ονομασία μάρκας: | XinYanForever |
| Αριθμός μοντέλου: | XY071 |
| MOQ: | 10000 είδη |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμος |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 10000000000 μονάδα/ανά ημέρα |
| Τεχνικός Δείκτης | Λεπτομερείς Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 10.000 τεμάχια |
| Βαθμός Υλικού | 450-550g πυκνό χαρτί kraft + διπλή επίστρωση PE ανθεκτική στο λάδι |
| Απόδοση Αντοχής στο Λάδι | ≥30 λεπτά μη-διείσδυση |
| Χωρητικότητα Φορτίου | 1.5-2.5kg στατική χωρητικότητα φορτίου |
| Προδιαγραφές Χωρητικότητας | 500ml/750ml/1000ml/1500ml (προσαρμόσιμο) |
| Διαδικασία Εκτύπωσης | Τετράχρωμη εκτύπωση όφσετ, spot color, χρυσοτυπία, UV προαιρετικά |
| Πρότυπο Πιστοποίησης | Συμμορφώνεται με τα εθνικά πρότυπα υλικών επαφής με τρόφιμα |
| Κύκλος Παραγωγής | 10-15 εργάσιμες ημέρες |